Středa 29. listopadu 2023
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno -1°C

Obrovská radost v rodině Tvrdíka: Šéf sešívaných se stal dědečkem!

Autor: OB, pl

Jaroslav Tvrdík (55) se konečně dočkal! Jeho dcera Jana Kolářová (22) porodila svého prvního potomka, kterého čekala se slávistickým brankářem Ondřejem Kolářem (28). Šéf sešívaných, který si kvůli zákeřné nemoci prožil velmi těžké chvíle, se tak může radovat z premiérového vnoučete. Jaké dostal jméno?

Po tuhém boji s rakovinou, který Jaroslav Tvrdík před rokem vyhrál, se mu do života opět vrací radost. Stal se totiž dědečkem! Radostnou zprávu oznámil na sociální síti X, dříve twitteru. ,,Děda," napsal Tvrdík k fotce jeho šťastné dcery, která drží svého novorozeného chlapečka za doprovodu jejího manžela a brankáře Slavie Ondřeje Koláře. Vnuk fotbalového šéfa dostal jméno Sebastian.

Je velmi pravděpodobné, že radost z vnoučka Tvrdík nezažívá naposledy, protože jeho dcera už před nějakou dobou řekla, že by se svým manželem Ondřejem chtěla mít děti dvě.

Není to přitom až tak dávno, co Tvrdík bojoval s rakovinou. Když svou nemoc oznámil, jeho dcera okamžitě odložila svatbu s Kolářem a chtěla se starat o svého otce, kterému doktoři dávali jen třicetiprocentní šanci na přežití.

Bývalý ministr obrany však nemoc porazil. Hned poté dovedl svou dceru k oltáři, aby se mohla provdat za brankáře Slavie. Pár měsíců po svatbě Jana zveřejnila informaci, že je těhotná. Také prozradila, že se svým manželem čekají chlapečka, který se jim nyní narodil. 

Jana Kolářová, dcera slávistického bosse Jaroslava Tvrdíka a manželka gólmana sešívaných Ondřeje Koláře, přivedla na svět chlapečka!
Jana Kolářová, dcera slávistického bosse Jaroslava Tvrdíka a manželka gólmana sešívaných Ondřeje Koláře, přivedla na svět chlapečka!