Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Radost v rodině brazilské hvězdy: Neymar se stal podruhé otcem!

Autor: OB

Olympijský vítěz z roku 2016 Neymar (31) ve svém novém působišti nezažívá nejradostnější chvíle. Nyní však může na všechny své fotbalové nezdary zapomenout a soustředit se na něco mnohem veselejšího. Společně s jeho přítelkyní Brunou Biancardiovou (29) přivítali na svět dceru Mavii.

Rodák ze Sao Paula v létě podepsal smlouvu se saúdskoarabským týmem Al-Hilal, kam putoval z Paris Saint-Germain, za neuvěřitelné dvě miliardy korun. Proslýchá se však, že Neymar v Rijádu není spokojený a má problémy s trenérem Jesusem. Ten si údajně stěžoval na hráčův přístup k zápasům, ve kterých zatím vstřelil pouze jediný gól.

Vítěz Ligy mistrů se však poslední dobou nesoustředil pouze na fotbal. V dubnu s partnerkou oznámili, že se jim narodí jejich první společný potomek a tento víkend už konečně mohli fanouškům a blízkým sdělit tu nejradostnější zprávu… Mavie je na světě!

Tuto novinu se lidé dozvěděli na Instagramech obou rodičů, kteří na své profily přidali fotografie s novým přírůstkem do rodiny. „Naše Mavie přišla naplnit naše životy. Vítej, dcero! Už teď tě strašně milujeme a děkujeme, že sis vybrala nás,“ napsala k příspěvku novopečená maminka.

Mavie však není prvním Neymarovým dítětem. Má také syna Davi Luccu, který se narodil, když bylo hvězdnému útočníkovi teprve devatenáct let. S matkou Daviho se však hned po porodu rozešel. Milovat své první dítě ale nikdy nepřestal, často se s ním vídá a s bývalou partnerkou udržuje dobrý vztah.

Brazilský fotbalista Neymar se stal podruhé otcem
Brazilský fotbalista Neymar se stal podruhé otcem