Ledecká na hokeji s tátou: Dětská radost a »ťukec« s hráči! Co Jágr?
Na vlastní oči sledovala, jak český nároďák s přehledem porazil hokejového trpaslíka v podobě Velké Británie v poměru 4:1. Prožívala každý důležitý moment. Snowboardistka Ester Ledecká (29) si zkrátka sobotní duel na domácím mistrovství světa užila naplno. Jak přesně?
Den, na který nikdy nezapomene. Tak by se dala popsat návštěva zápasu Česko – Velká Británie v podání Ester Ledecké. Sportovní obojživelnice na tribuně fandila o sto šest společně se svým tátou Jankem.
Kromě toho zveřejnila na sociální síti video, jak si cestou do šaten ťuká s českými hokejisty. „Ťukni si s Ester taky!“ napsala trojnásobná zlatá olympijská medailistka na instagramu pod video, kde má ze setkání s reprezentanty až dětskou radost. Úspěšná sportovkyně totiž při ťukání vypadala jako dítě v cukrárně. Radost z ní přímo čišela.
Z programu Ester to ale nebylo vše. Po zápase se objevila na ledové ploše, kde působila neméně nadšeně. Od fanoušků v hale si navíc vysloužila obrovský aplaus. Následně předala cenu pro hráče utkání brankáři Velké Británie Benu Bownsovi. Poté se ještě vyfotila s českým reprezentantem Lukášem Sedlákem a právě zmiňovaným gólmanem.
Na samém konci pak odcházela v doprovodu legendárního hokejisty Jaromíra Jágra. „Největší fanynka českého hokeje," řekl Jágr do videa na adresu Ester. „Kdo neskáče, není Čech, hop hop hop!" dodala elitní lyžařka. Jde tedy vidět, že si Ledecká večer užila naplno.