Bývalý manžel Šeredové Buffon: Kudla do zad Ronaldovi a Messimu?

Autor: sm

Bývalý fotbalový brankář Gianluigi Buffon (46) je nejen v Itálii považován za legendu. Teď na bývalého manžela české modelky Aleny Šeredové (46) udeřil tisk v jeho domovině s otázkou, kterého ze všech hráčů, se kterými kdy hrál, považuje za nejlepšího. A svou odpovědí mnohé překvapil!

Gigi Buffon otázce na nejlepšího hráče čelil v rozhovoru pro italský deník Corriere della Sera. „Je těžké vybrat jednoho, hrál jsem proti třem generacím: Zidane, Ronaldo, Messi, Cristiano, Iniesta," vyjmenovával rodák z Toskánska. Jenže redaktor po něm chtěl slyšet pouze jedno jméno.

„Vybrat si jednoho? Neymar," odpověděl Buffon a záhy dodal, proč zvolil právě slavného Brazilce. „Na to, jaký je to hráč a jaký je to člověk, by měl vyhrát pět Zlatých míčů," myslí si Gianluigi, který před pár týdny spustil pořádný poprask poté, co na veřejnost prosákl na veřejnost jeho proslov na svatbě s moderátorkou Ilarií D'Amicovou. Právě ona po jeho boku nahradila českou modelku Alenu Šeredovou, s níž má Buffon dva syny. A nejspíš i je docela šokoval.

„Díky tobě, Ilario, jsem poznal skutečnou lásku. Nevěřil jsem, že opravdu existuje,“ vyznal se podle deníku Oggi své druhé ženě, což směrem k Šeredové nevyznívá ani trochu pozitivně. Italská legenda těmito slovy mnohé hosty šokovala. „Někteří to viděli jako zbytečný kopanec do jeho první manželky Aleny Šeredové, s níž má dva syny. Oba byli na svatbě přítomni a vyznělo to, jako kdyby byli plody falešné, neupřímné lásky,“ prozradil týdeníku jeden ze svatebčanů. 

Jiní byli ještě daleko rozhněvanější. „Co ho to vůbec napadlo? Alenu si vzal, měl s ní dvě děti, a pak jí opustil za dost ošklivých okolností. Jestli až s Ilarií poznal pravou lásku, tak jí to měl říct v soukromí. Takto na veřejnosti je to urážlivé nejen vůči jeho exmanželce, ale i vůči jeho dětem. Vyjádřil se o nich jako o produktu nějakých druhořadých citů,“ zlobila se prý jedna z přítomných dam.

Sama Šeredová na dotazy deníku uvedla, že podle ní není potřeba, aby se k záležitosti jakkoliv vyjadřovala...