Strach hrdinů z Nagana kvůli Litvínovu: Plán na záchranu!
Co bude s litvínovským hokejem? To trápí nejen fanoušky tradiční extraligové bašty, ale také zlaté hochy z Nagana a tamní odchovance Martina Ručinského, Roberta Reichla i Jiřího Šlégra (všichni 54). Nahlas přemýšlejí o tom, že klub odkoupí.
Plánovaný odchod hlavního mecenáše, společnosti Orlen Unipetrol, totiž po příští sezoně skrouhne rozpočet o nějakých 60 milionů korun. „Pro člověka, který v Litvínově vyrůstal, je ta informace až devastující. Samozřejmě jsem připravený jakkoliv pomoct. Kdyby mě vyzval někdo z akcionářů, podám pomocnou ruku,“ řekl Šlégr pro iRozhlas.cz.
Podobně mluvili i Ručinský s Reichlem. „S klukama jsme se o tom bavili už několikrát minulosti. Budou- li akcionáři chtít, ať do toho vstoupíme, já se tomu nebráním,“ ujistil »Růča«.