17. dubna 2008 • 00:00

TELEGRAFICKY

ITALSKÁ LIGA - 31. kolo: Juventus Turín-Parma 3:0 (16. Trezeguet, 30. Palladino, 77. vlastní Morrone; za domácí odehrál GRYGERA celý zápas, NEDVĚD nastoupil v 66. minutě). SKOTSKÁ LIGA - 21. kolo: Celtic-Glasgow Rangers 2:1. NIZOZEMSKÁ LIGA - 33. kolo: GroningenAjax Amsterdam 1:2. ŠVÝCARSKÁ LIGA - 31. kolo: St. GallenBasilej 1:4 (KOUBSKÝ odehrál za domácí celý zápas), Thun-Grashoppers 0:2 (DOŠEK odehrál za domácí celý zápas), Sion-Lucern 0:0. ŠVÉDSKÁ LIGA - 5. kolo: Malmö-Gefl e 2:0, Norkrköping-Halmstad 1:3, Örebro-Djurgaarden 1:1. NĚMECKÁ II. LIGA - 29. kolo: Jena-M'gladbach 2:2 (ŠIMÁK odehrál za domácí celý zápas a připravil první gól), Koblenz-Freiburg 3:2 (KRMAŠ odehrál za hosty celý zápas), St. Pauli-Hoffenheim 3:1 (TROJAN hrál za domácí do 80. minuty, ŠPILÁČEK za hosty do 82. minuty), Fürth-Offenbach 2:1 (HYSKÝ odehrál za hosty celý zápas), Aachen-Aue 1:0. ITALSKÝ POHÁR - první zápasy semifi -nále: AS Řím-Catania 1:0 (46. Totti), InterLazio 0:0. BELGICKÝ POHÁR - odveta semifi nále: Beerschot-Anderlecht 1:1 (za hosty nastoupil VLČEK do druhého poločasu a hned v 53. vyrovnal na 1:1, POLÁK odehrál celý zápas). První zápas 0:1, postupuje Anderlecht a ve finále se utká s Gentem. DÁNSKÝ POHÁR - odveta semifi nále: Esbjerg-FC Kodaň 2:2 po prodloužení (POSPĚCH a SIONKO odehráli za hosty celý zápas). První zápas 1:0, postupuje Esbjerg. UKRAJINSKÝ POHÁR - odvety semifi nále: Met. Doněck-Dynamo Kyjev 0:1 (první zápas 1:2, postupuje Dynamo), Šachtar DoněckOděsa 3:0 (první zápas 2:1, postupuje Šachtar). FRANCOUZSKÝ POHÁR - čtvrtfi nále: Bordeaux-Sedan (II) 0:0 po prodl., na pen. 3:4, Carquefou (V)-Paris SG 0:1. DIVIZE - dohrávka 13. kolo skupiny D: Vyškov-Židenice 1:0 (0:0), 58. Fober. ČK: 90. Březina (Ž). 120 diváků. PARDUBICKÝ PŘEBOR - 17. kolo: Svitavy-AS Pardubice 2:0 (0:0), Lanškroun-Letohrad B 0:1 (0:1), Č. Třebová-V. Mýto 0:1 (0:0), Skuteč-Dobříkov 1:0 (0:0), Stolany-Prachovice 3:0 (2:0), Ústí n. Orl.-Tesla Pardubice B 1:1 (1:0), Živanice-M. Třebová 2:0 (1:0), Polička-Hlinsko nehráno. KRÁLOVÉHRADECKÝ PŘEBOR - 17. kolo: Náchod/Deštné B-Olympia Hradec Kr. 2:3 (2:0). GAMBRINUS LIGA - program přímých přenosů - 27. kolo: Bohemians 1905-Sparta (27. dubna, 15.00, ČT 2), Most-Liberec (27. dubna, 20.15, ČT 4) a Brno-Ostrava (28. dubna, 17.15, ČT 2). 28. kolo: Sparta-Brno (4. května, 20.15, ČT 4), Olomouc-Slavia (5. května, 17.15, ČT 2).