Partnerka Pančochové: první rande, odloučení i společné vášně | iSportLIFE | iSport.cz
3.2.2020 • 09:57

Partnerka Pančochové: první rande, odloučení i společné vášně

Vstoupit do diskuse
0

Česká snowboardistka Šárka Pančochová se loni v červenci po roční známosti zasnoubila. Její nastávající Kaileen Lareeová prozradila pro iSport LIFE, jak se pár seznámil i to, díky čemu jsou spolu.



Trávit čas bez milujícího partnera není rozhodně jednoduché. Své o tom ví i Šárka Pančochová , která se se svou snoubenkou vidí jen párkrát do měsíce. I když obě ženy předem tušily, že společné soužití nebude jednoduché, společná vášeň pro sport a přírodu je podle jejich slov spojila.

Jak proběhlo vaše seznámení se Šárkou?
„Poznaly jsme se v létě roku 2018. Používala jsem tehdy mobilní aplikaci Bumble, díky které se můžete seznámit s novými lidmi. Funguje to podobně jako Tinder, pokud vás někdo zaujme, stačí přejet prstem doprava. Právě tady jsem narazila na Šárku. Na profilové fotce vypadala senzačně. Zaujalo mě hlavně snowboardové oblečení, které měla na sobě. Přejela jsem proto prstem doprava a zjistila, že naše profily se shodují. Napsala mi tenkrát jako první. Ve zprávě stálo: Ahoj, jak se máš? O dva dny později jsme se potkaly."

Jistou roli ve vašem seznámení hrál tedy snowboarding. Jezdíte i vy sama?
„Ano, vyrostla jsem nedaleko Kaskádového pohoří, v městečku Leavenworth ve státu Washington. Mým hřištěm byly de facto hory. První snowboard jsem dostala, když mi bylo osm, na sněžném skútru jsem začala jezdit, když mi bylo deset. Většinu času jsem trávila za naším domem, kde jsem lezla po horách nebo jezdila."

Šárka Pančochová se v roce 2019 zasnoubila se svou partnerkou Kaileen Laree
Šárka Pančochová se v roce 2019 zasnoubila se svou partnerkou Kaileen Laree

Jaké další sporty kromě snowboardingu děláte?
„Společně se Šárkou lezeme po horách, surfujeme a taky jezdíme na kole. Sport nám umožňuje prozkoumat naše schopnosti, překonávat limity a naše obavy. U outdoorových sportů se cítím jako součást přírody a každým okamžikem se učím více o sobě a svém okolí. Když jsem tehdy poznala Šárku, nehledala jsem lásku, ale naše vášeň pro sport a přírodu nás spojila. Šárka je vynikající sportovec a milující partner. Plně jí důvěřuju a snažím se s ní neustále držet krok."

Z prvního manželství máte dceru Khaylu, snažíte se ji vést také ke sportu?
Ano, dělá gymnastiku a když jí bylo pět začala se snowboardingem. Když Khayla vidí mě a Šárku, chce být jako my. Nemusíme ji tak ke sportu rozhodně nutit."

Myslíte si, že je sport pro děti důležitý?
V dětství jsem dělala všechny možné sporty a jsem si jistá, že bez toho bych nebyla člověkem, jakým jsem dnes. Ne všechny děti mají zpočátku rády sport, ale když je naučíte brát ho jako hru, budou svou vášeň rozvíjet samy. Není nic krásnějšího, než vidět úsměv na tváři svého dítěte poté, co rozbilo svou první desku v taekwondu, provedlo první zatáčku na snowboardu nebo zdokonalilo hvězdici. Vždy tu budu pro to, abych Khaylu povzbuzovala a podporovala." 

Vaše partnerka si jako profesionální sportovkyně musí striktně hlídat svůj jídelníček. Jak to máte vy?
Vyvážená strava je klíčem k tomu, abych se cítila dobře. Potraviny většinou nakupuji podle instinktu. V obchodě jdu zkrátka k regálu, ke kterému mě to táhne a následně z těchto surovin uvařím jídlo. Snažím se ale vyhýbat všemožným nezdravým dobrotám, kromě popcornu a zmrzliny - ta je mou největší neřestí." 

Vy jste Američanka, vaše partnerka Češka, kde aktuálně žijete?
„V současné době žiju v městečku Washougal, které se nachází ve Washingtonu, kousek od Portlandu. Šárka kvůli snowboardingu hodně cestuje. Naším cílem je vidět se alespoň jedenkrát měsíčně. Nejdelší doba, kterou jsme byly od sebe byla osm týdnů."

Jak zvládáte čas bez sebe?
„Tento životní styl nás donutil být kreativní a najít nové způsoby, jak se o sobě dozvědět. Přišly jsme na různé cesty, jak spolu komunikovat, ať už jsme kdekoliv na světě. Například namísto toho, abychom si volaly a říkaly si, že si vzájemně chybíme, povídáme si raději o tom, co nás baví, snažíme se vymýšlet nová témata a otázky. A pokud náhodou některá z nás řekne, že jí ta druhá chybí, musí za trest udělat deset kliků, a to ať už jsme kdekoliv."

Navštívila jste někdy Českou republiku?
„Byla jsem s Šárkou v Praze v říjnu roku 2018. Jezdily jsme tehdy na paddleboardech a prohlížely si město přímo z řeky. Osobně miluju historické budovy, a tak jsem byla naprosto nadšená. Navštívily jsme  také Uherský Brod – Šárčino rodné město a venkov, kde vyrůstala. Určitě bych se do Prahy ještě někdy ráda vrátila, a pokud se změní zákony, provdala se za Šárku v její rodné zemi." 

Kaileen Lareeová

  • narozena  7. 9. 1986
  • Vystudovala Komunitní akademii v Portlandu
  • v roce 2018 se seznámila se svou současnou partnerkou Šárkou Pančochovou
  • v červenci 2019 se pár zasnoubil
  • svatbu zatím odložily, sňatek by rády uzavřely po změně zákonů v ČR, které zatím umožňují jen registrované partnerství
  • S předchozího manželství má dceru Khaylu
  • Pracuje v marketingu


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud