Adidas otevřel v Karlíně unikátní sportovní prostor RUNBASE Prague | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: iSport.cz
6.11.2019 • 13:05

Adidas otevřel v Karlíně unikátní sportovní prostor RUNBASE Prague

Vstoupit do diskuse
0

Na konci září otevřel své brány RUNBASE Prague. Zázemí tohoto jedinečného sportovního prostoru přináší adidas široké veřejnosti se zájmem o aktivní životní styl. Kromě pravidelných běžeckých tréninků se návštěvníci mohou těšit na silové tréninky, hodiny jógy, workshopy a spoustu různých komunitních akcí, a to zcela zdarma.Advertisement

Adidas RUNBASE Prague je domovem běžecké komunity adidas Runners Prague. Ta pořádá tréninky pro veřejnost pod vedením profesionálních koučů. Především ale spojuje lidi milující pohyb a pomáhá zájemcům v osobním rozvoji nejen po sportovní stránce. Komunita adidas Runners působí v 64 světových metropolích od Tokia po Los Angeles a má téměř 400 tisíc členů. 

adidas otevřel v Karlíně unikátní sportovní prostor RUNBASE Prague

„Snažíme se rovněž mít výživové semináře a poradíme, jak se připravit na trénink. Naše kapacita tréninku na běh je čtyřicet až padesát lidí. Zájemci se s námi mohou připravovat na závod, současně se ale snažíme poskytnout lidem celostní přístup. Můžete si vybrat běžecký trénink, ale nabízíme i jógu, která zase posílí jiné části těla,“ říká kapitánka adidas Runners Prague Adéla Blahovcová. 

Registrace na tréninky probíhají přes bezplatnou aplikaci adidas Running. 

„V Karlíně se nejedná pouze o obyčejnou tělocvičnu, ale především o zázemí pro naši komunitu. Každý den tu vznikají nová přátelství, členové se vzájemně podporují i motivují. To je pro nás stejně důležité jako samotné běhání,“ uzavírá Blahovcová. 

Pro více informací a aktuální rozvrh tréninků se přidejte do FB skupiny - https://www.facebook.com/groups/adidasrunnersprague/


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud