30. prosince 2016 • 20:38

Hlasy trenérů po utkání 34. kola extraligy Třinec - Chomutov

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 34. kola hokejové extraligy HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov:


René Mucha (Třinec): "Do utkání jsme nevstoupili optimálně. V první třetině nás podržel Peter Hamerlík a byli jsme na jejím konci rádi, že jsme dostali jen jeden gól. Byl to těžký zápas a pro nás je hrozně cenné, že jsme se dokázali ve druhé třetině vrátit do utkání. Zlepšili jsme pohyb, vynutili si přesilovky a využili ji. To byl jeden rozhodující moment. Ve třetí jsme pak měli hodně oslabení a ustáli je proti soupeři, který má nejlepší přesilovky v lize. To bylo taky klíčové. Smekám klobouk před Hamerlíkem, odchytal famózní utkání."

Jan Šťastný (Chomutov): "Utkání podle mého názoru rozhodly dvě věci. V první třetině jsme hráli výborně a neměla skončit 1:0, ale minimálně 2:0 nebo 3:0. To byl první klíčový moment v utkání. Ve druhé třetině byl opačný obrázek, Třinec reagoval na vývoj zápasu, byl aktivnější, dostali jsme se pod tlak a zbytečně faulovali. Domácí po zásluze vyrovnali, poté využili přesilovou hru pět na tři. Druhý aspekt, který rozhodl, byl ve třetí třetině, kdy jsme navázali na výborný výkon z první třetiny. Bohužel jsme neproměnili šance, důkazem je téměř minutová přesilovka pět na tři, kdy jsme nevyužili dvě šance. Proto nebereme bod a Třinci musíme sportovně popřát k zaslouženému vítězství."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze