30. prosince 2016 • 20:38

Hlasy trenérů po utkání 34. kola extraligy Třinec - Chomutov

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 34. kola hokejové extraligy HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov:


René Mucha (Třinec): "Do utkání jsme nevstoupili optimálně. V první třetině nás podržel Peter Hamerlík a byli jsme na jejím konci rádi, že jsme dostali jen jeden gól. Byl to těžký zápas a pro nás je hrozně cenné, že jsme se dokázali ve druhé třetině vrátit do utkání. Zlepšili jsme pohyb, vynutili si přesilovky a využili ji. To byl jeden rozhodující moment. Ve třetí jsme pak měli hodně oslabení a ustáli je proti soupeři, který má nejlepší přesilovky v lize. To bylo taky klíčové. Smekám klobouk před Hamerlíkem, odchytal famózní utkání."

Jan Šťastný (Chomutov): "Utkání podle mého názoru rozhodly dvě věci. V první třetině jsme hráli výborně a neměla skončit 1:0, ale minimálně 2:0 nebo 3:0. To byl první klíčový moment v utkání. Ve druhé třetině byl opačný obrázek, Třinec reagoval na vývoj zápasu, byl aktivnější, dostali jsme se pod tlak a zbytečně faulovali. Domácí po zásluze vyrovnali, poté využili přesilovou hru pět na tři. Druhý aspekt, který rozhodl, byl ve třetí třetině, kdy jsme navázali na výborný výkon z první třetiny. Bohužel jsme neproměnili šance, důkazem je téměř minutová přesilovka pět na tři, kdy jsme nevyužili dvě šance. Proto nebereme bod a Třinci musíme sportovně popřát k zaslouženému vítězství."

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze