15. prosince 2017 • 21:45

Snowboardcrossař Kubičík si poranil rameno a letos dozávodil

Autor:
Snowboardcrossová reprezentace má po Evě Samkové dalšího maroda. Jan Kubičík na Světovém poháru v rakouském Montafonu spadl v kvalifikaci a poranil si rameno. Stejně jako olympijská vítězka ze Soči Samková letos už závodit nebude.


Samková si necelé dva měsíce před obhajobou zlata v Pchjongčchangu rovněž při pádu poškodila operované rameno. Než se zahojí, vynechá závody v Montafonu i další předvánoční akci v Cervinii. Stejně tak by se měl vrátit v lednu do Světového poháru i jednadvacetiletý Kubičík, jenž usiluje o účast na olympiádě v Koreji.

"Další vyšetření ho čekají příští týden v České republice. Teď bude několik dní v naprostém klidu a postupně se bude vracet do tréninku. Když vše půjde dobře, měl by startovat v lednu v tureckém Erzurumu," uvedl v tiskové zprávě trenér Marek Jelínek.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze