31. prosince 2017 • 21:57

Hlasy po utkání MS hokejistů do 20 let ČR - Švýcarsko

Autor:
Hlasy po utkání mistrovství světa hokejistů do 20 let ČR - Švýcarsko:


Filip Pešán (trenér ČR): "Výsledkově jsme odehráli skvělou základní skupinu. Výpadky jsme sice nějaké měli, ale kromě včerejšího zápasu s Běloruskem byly všechny duely dobře odehrané. Zápas se Švýcarskem byl potvrzením toho, že víme, co a jak chceme hrát. Počet střel ukazoval naši aktivitu a chuť kluků vyhrát, což bylo vidět od první minuty."

Kristian Reichel (útočník ČR, autor dvou gólů): "Před zápasem jsme si řekli, že musíme být lepší, což jsme dokazovali celých šedesát minut. Byli jsme připravení hrát se Švýcary rychlý hokej. Měli jsme sice sekundový výpadek, ale rychle jsme ho napravili. Ke konci jsme si zápas již pohlídali a zaslouženě vyhráli."

Libor Hájek (obránce ČR): "Zápas hodnotím určitě kladně. Poučili jsme se z minulých chyb. Pár gólů, které přišly po našich brankách, nás ale trošičku zaskočilo. To si musíme pohlídat. Jinak jsme odehráli skvělý zápas. Máme výsledek, který se nám nepovedl deset let."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze