6. února 2018 • 22:10

Hlasy trenérů po utkání 48. kola extraligy M. Boleslav - Hradec

Hlasy trenérů po utkání 48. kola hokejové extraligy BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové:

Viktor Ujčík (Mladá Boleslav): "Výpadek ve druhé třetině nás stál celý zápas. Ale byl znát rozdíl v hokejovosti a hlavně pohodě obou týmů. Hradec hraje hokej, na který se dobře dívá. Vychází mu kombinace. Ale je to prostě o hlavě. My jsme si třeba ve druhé třetině nebyli schopni ani nechat tandem na modré. Pak jsme dali gól na 2:3 a najednou to zase šlo. Už je to prostě jenom o palicích. Teď si musíme trošku od hokeje odpočinout a začít zase tvrdě makat."

Václav Sýkora (Hradec Králové): "Byli jsme povzbuzení třemi domácími výhrami, ale věděli jsme, že nás čeká další těžký zápas, protože jsme v poslední době hráli s týmy, které bojují o šestku nebo desítku. Ze začátku nechtěl nikdo udělat chybu, ale první jsme ji udělali my. Naštěstí se nám podařilo ještě v první třetině vyrovnat a druhá třetina byla z naší strany nejlepší pasáží v zápase. Dvě šance jsme proměnili, ale mohli jsme jít i do vyššího náskoku. Další dvě gólovky jsme ještě měli po ubráněném oslabení a závěr mohl být klidnější. Domácí pak dokázali snížit a v závěru, kdy už vsadili všechno na jednu kartu. My jsme se při jejich tlaku ubránili i díky skvělému zákroku Patrika Rybára při domácí hře bez brankáře."

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.