7. února 2018 • 14:23

Hrubec z Třince měl v Lize mistrů nejvyšší úspěšnost zákroků

Autor:
Český brankář Šimon Hrubec z Třince měl v uplynulém ročníku hokejové Ligy mistrů nejvyšší úspěšnost zákroků 96,19 procenta. Šestadvacetiletý gólman Ocelářů, který získal cenu pro nejužitečnějšího hráče soutěže, skončil s průměrem 1,07 obdržené branky na zápas druhý za Niklasem Schlegelem z Curychu (0,78). S dvěma čistými konty se Hrubec podělil o prvenství se Schlegelem a Lukasem Flüelerem rovněž z Curychu.


Nejlepším střelcem se stal slovenský útočník Martin Bakoš z Liberce, který v deseti duelech vstřelil deset branek. Se 14 body se zařadil na třetí místo kanadského bodování. Předčili jej Švéd Fredrik Pettersson z Curychu a Američan Ryan Lasch z Frölundy.

Pettersson ovládl produktivitu se 16 body za devět gólů a sedm přihrávek z devíti utkání. Lasch zaznamenal v sedmi utkáních o bod méně za čtyři trefy a 11 asistencí. Z českých hráčů byl nejproduktivnější na pátém místě Jiří Polanský z Třince, jenž zaznamenal ve 12 duelech 11 bodů za tři branky a osm přihrávek.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze