14. února 2018 • 21:42

Chomutov v přípravě zdolal Dynamo Moskva

Hokejisté Chomutova zdolali v prvním přípravném utkání v olympijské pauze Dynamo Moskva 2:1. Se soupeřem z Kontinentální ligy změřila síly také Jihlava, která podlehla Chabarovsku 1:2. Chomutov ještě čekají příští týden v úterý a ve čtvrtek dva duely s Litvínovem. Dukla se za týden představí v Olomouci.

Představení slavného Dynama přilákalo do SD Arény 1467 diváků. Tým z ruské metropole dostal v páté minutě do vedení v přesilové hře Lotyš Karsums. O vyrovnání se postaral v polovině utkání Havel a v 50. minutě dovršil obrat Hlava.

Jihlava proti mužstvu z Dálného východu získala po 37 vteřinách druhé třetiny vedení díky Jiránkově trefě. Ve 24. minutě odpověděl Gorškov a na začátku závěrečného dějství dal vítězný gól Veličkin.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)