25. dubna 2018 • 16:12

Cyklista Eisel krvácel do mozku, je po operaci

Autor:
Rakouský cyklista Bernhard Eisel má za sebou operaci kvůli krvácení do mozku, které bylo zřejmě následkem jeho pádu v etapovém závodě Tirreno-Adriatico v první polovině března.


Sedmatřicetiletý jezdec si při nehodě zlomil zápěstí pravé ruky a utrpěl řadu ošklivých ran v obličeji. Na krvácení do mozku přišli lékaři až nyní a okamžitě Eisela operovali. Zákroku se podrobil v pondělí na klinice v Klagenfurtu, kde zůstane až do pátku. Rekonvalescence by měla zabrat podle agentury APA šest až osm týdnů.

Eisel chtěl původně začátkem května znovu začít s tréninkem, stále ho ale trápily bolesti hlavy. Domníval se, že za ně může alergie, neurologické vyšetření ale odhalilo mnohem závažnější problém.

"Ten zákrok přišel v nejvyšší čas. Od neděle jsem měl výpadky paměti," řekl Eisel. "Hlavní je, že budu zase stoprocentně fit. Jestli to bylo tím pádem, mohu pokračovat v kariéře. Víc k tomu teď nemohu říct," uvedl dvanáctinásobný účastník Tour de France.

Témata:  Eisel, zdraví, cyklistika, Sport
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze