18. června 2018 • 19:07

Fotbalisté Karviné možné posily zatím jen testují

Autor:
Už pod vedením nového trenéra Romana Nádvorníka se dnes k prvnímu tréninku přípravy sešli fotbalisté Karviné. Tým, který se v uplynulé sezoně zachránil mezi elitou až v posledním kole vítězstvím v Jihlavě, ji zahájil spíše s oslabeným kádrem.


Nejpodstatnější novinkou v kádru je odchod kapitána Pavla Eismanna, kterému klub neprodloužil smlouvu. S ním odcházejí i stoper Jan Hošek (Teplice) a brankáři Patrik Le Giang a Martin Krnáč. Hostování skončilo také Janu Štěrbovi, Radku Voltrovi a Peteru Šulekovi.

Posily do Karviné zatím nedorazily, nové tváře Nádvorník na tréninku přesto měl. Na testy přišli Jiří Piroch a Jan Suchan z Plzně, Jozef Menich z Ružomberoku a Luboš Tusjak z Vlašimi. Z hostování se vrátili Erik Puchel (České Budějovice), Lukáš Duda (Komárno) a Martin Pastornický (Inter Bratislava).

"Kádr se nám zatím tvoří. Určitě ho budeme chtít doplnit, ale bude se to odvíjet také od toho, kdo z něj odejde," řekl Nádvorník.

Karviná sehraje první přípravný duel v sobotu od 10:00 v Dětmarovicích proti Cracovii Krakov.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze