Desítka domácích golfistů má jistý start na Czech Masters | iSport.cz
14. srpna 2018 • 14:44

Desítka domácích golfistů má jistý start na Czech Masters

Autor:
Desítka českých golfistů má jistotu startu v pátém ročníku D+D Real Czech Masters elitní série European Tour. Volnou kartu promotéra turnaje, který se s dotací milion eur uskuteční na hřišti Albatross u Prahy příští týden od 23. do 26. srpna, dostalo osm domácích profesionálů a dva amatéři.


Ze zveřejněné startovní listiny vyplývá, že si turnaj zahrají profesionálové Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Ondřej Lieser, Jan Cafourek, Aleš Kořínek, Petr Dědek jun., Daniel Suchan a Petr Gál. Z amatérů dostanou šanci čerstvý šampion na rány Šimon Zach a také patnáctiletý Václav Tichý, o jehož nominaci informoval server golfextra.cz.

Loni se Czech Masters zúčastnilo patnáct českých hráčů a nikdo neprošel po dvou dnech cutem. Předloni se to z jedenácti Čechů povedlo Mrůzkovi.

Fanoušci se letos mohou těšit na dva majitele titulů kategorie major. V Česku bude hrát trojnásobný šampion turnajů velké čtyřky Pádraig Harrington z Irska a předloňský vítěz Masters Angličan Danny Willett. Znovu přijedou i někdejší světová jednička Angličan Lee Westwood a Belgičan Thomas Pieters, vítěz českého turnaje z roku 2015, který v neděli skončil na děleném šestém místě na majoru PGA Championship.

Témata:  Sport, golf, European Tour, Praha
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud