Devils? Krok zpátky, čekal jsem víc. Islanders jsou Lamoriellovým dílem | iSport.cz
4. března 2019 • 12:40

Devils? Krok zpátky, čekal jsem víc. Islanders jsou Lamoriellovým dílem

TOP VIDEA
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sezona NHL jde pomalu do finiše, hrají se zápasy poslední čtvrtiny a o spoustě postupujících do Stanley Cupu je de facto rozhodnuto. Dnes bych se spíš zaměřil na týmy, jimž současný ročník nevychází a které zůstávají za očekáváním. Bohužel k nim patří i moji Devils.Ono je to samozřejmě těžké, pokud vám ze sestavy vypadne nejlepší hráč týmu a jeden z nejoceňovanějších hokejistů v lize. To zanechá za sebou velkou díru. V případě Taylora Halla stoprocentně. Odehrál jen přes třicet zápasů a skončil.

Do toho měli Devils zhruba polovinu sezony problémy s gólmany, nechytali jim v kdovíjaké formě, do toho přišla nějaká zranění, střídali se, v brankovišti to nebylo rozhodně ideální. Mladý Mackenzie Blackwood se chytil, ale pořád by Devils od gólmanů potřebovali víc.

Když se to všechno sečte, od Jersey je to oproti minulému ročníku krok zpátky. Rozhodně se čekalo víc. Já to čekal taky. Ale i ze špatného si jde vzít něco pozitivního. 

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud