Rozdílový hráč si v extralize vydělá, průměr už 200 tisíc nedostane | iSport.cz
11. prosince 2018 • 12:15

Rozdílový hráč si v extralize vydělá, průměr už 200 tisíc nedostane

Autor: Radek Duda
TOP VIDEA
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do extraligy se nám vrací jeden skvělý hokejista za druhým, pro soutěž a fanoušky je to vynikající zpráva a velká reklama. Pro český hokej je důležité, že mladí hráči se budou moci zase víc přiučit. Pokud tedy budou chtít. Ale to by byli hodně hloupí, kdyby si od Plekance, Kováře, Birnera nebo Filippiho něco nevzali.Že se ti velcí hráči vrací z venku, nutně neznamená, že venku pohořeli nebo že už nestačili. Konkurence ve světě je obrovská a důvody k návratu jsou různé. Můžou být i rodinné. Na druhou stranu, řekněme si to na rovinu.

Ve všech případech jde o rozdílové hráče, kteří si v extralize přijdou na výborné peníze. Aktuální stav u nás doma je pro ně jako dělaný. Konkurence není extra valná a každý hráč špičkové úrovně si sáhne na peníze, jaké si přeje. Už neplatí jako dřív, že průměrní extraligoví hráči si vydělávali třeba 200 tisíc korun měsíčně. Dnes už dostanou mnohem méně 

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud