MS atletika 2019 | VIDEO: Děsivý začátek MS. Atletka dostala do nosu diskem! | iSport.cz
10. srpna 2013 • 11:11

VIDEO: Děsivý začátek MS. Atletka dostala do nosu diskem!

Autor: nit
VIDEO: Děsivý začátek MS. Atletka dostala do nosu diskem!
TOP VIDEA
TOP 5 sportovních filmů: legendy tenisu i příběh kontroverzní krasobruslařky
Likvidace Žiliny? Je to zamotané, klub může pokračovat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepříjemnou nehodou začaly soutěže na atletickém mistrovství světa v Moskvě. Ukrajinská diskařka a bronzová medailistka Natalia Semenovová dostala v rozcvičování od polské soupeřky Žanety Glancové diskem do nosu a utrpěla krvavé zranění."Pohazovala si diskem v prostoru, který k tomu není určený a trefila mě do nosu," řekla Semenovová po závodě při průchodu novinářskou mixzónou. Obvazem jí prosakovala krev a na bolavém místě si přidržovala bílý ručník.

Zastavit krvácení jí hned po incidentu pomohla Sandra Perkovičová. "Má zlomený nos. Když jsem viděla, že dostala ránu, okamžitě jsem jí přispěchala na pomoc," popsala chorvatská atletka.

Ukrajinka si poté lehla na modrou dráhu a nechala se ošetřit lékařským týmem. Na televizních záběrech bylo jasně vidět, že má na nose odchlípnutou kůži a další pohmožděniny. Záchranáři jí ránu vyčistili a zalepili.

Semenovová se pak navzdory děsivému zážitku vrátila do sektoru a pokusila se vybojovat postup do finále. Poprvé přešlápla, podruhé hodila 55,79 metru a ve třetím pokusu opět přešlápla. Ve své kvalifikační skupině tak skončila poslední a dál neprošla.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud