Jak slaví zlatí šampioni? S pivem na lavičce před hotelem | iSport.cz
19. srpna 2013 • 18:44

Jak slaví zlatí šampioni? S pivem na lavičce před hotelem

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Vyčerpaní, ale šťastní. Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý v pondělí přistáli na pražské Ruzyni, kde fanouškům a novinářům ukázali zlaté medaile. A prozradili i zážitky z právě skončeného atletického šampionátu.Jak čeští atleti oslavili zlaté medaile? Neporažená žena letošní sezony se příliš rozparádit nemohla. "Proběhla jen nějaká menší oslava, ještě totiž závodím," zmínila Hejnová páteční závod, který ji čeká ve Stockholmu.

Krom startu ve Švédsku se letos představí ještě na finále Diamantové ligy, kde svou neporazitelnost nad překážkami zkusí natáhnout na 12 závodů.

Vítězslav Veselý, který krom soupeřů zvládl v Moskvě boj s virózou a pohmožděným kolenem, byl sdílnější. "Oslavili jsme to na lavičce před hotelem. Pili pivo a povídali až do noci," prozradil svěřenec Jana Železného.

Podívejte se na video z příletu zlatých českých atletů

Koupil jsem si pivo a pil před hotelem celou noc, smál se Veselý

 

Zuzana Hejnová s Vítězslavem Veselým převzali za své výkony v Moskvě ceny od sponzora
Zuzana Hejnová s Vítězslavem Veselým převzali za své výkony v Moskvě ceny od sponzora

 
Články odjinud


Články odjinud