Ze ženy tyčkařky se proměnila v muže trenéra | iSport.cz
15. března 2010 • 12:10

Ze ženy tyčkařky se proměnila v muže trenéra

Autor: spo
TOP VIDEA
TOP 5 motorsport filmů: Hunt vs. Lauda nebo Ford vs. Ferrari
Nejlepší fotbalista v lize: Koho zvolili redaktoři Sportu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdybyste na ulici potkali tohoto pohledného mladého muže, nejspíš by vás zaujala jen jeho vypracovaná postava. Nikoho by ale nenapadlo, že tomu není tak dávno, kdy ON byla ONA.Yvonne Buschmannová, několikanásobná medailistka z evropských i světových šampionátů ve skoku o tyči, se údajně již od pěti let cítila jako muž.

Před osmi lety získala Yvonne na domácím evropském šampionátu v Mnichově bronzovou medaili, ještě před třemi lety překonala v německém Erfurtu 435 centimetrů, ale pak si řekla "Chci žít jako muž!"

Yvonne Buschbaum v době, kdy závodila
Yvonne Buschbaum v době, kdy závodila


Z Yvonne se po několika operacích stal Balian. Dokonce i erekce je prý schopný, což potvrdil při návštěvě talk show v německé televizi.

Na své řemeslo ale nezanevřel. Pracuje jako trenér tyčkařů (a tyčkařek) v Mohuči a v současné době se vzpamatovává z rozchodu s kým jiným, než německou tyčkařkou.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud