15. března 2010 • 12:10

Ze ženy tyčkařky se proměnila v muže trenéra

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdybyste na ulici potkali tohoto pohledného mladého muže, nejspíš by vás zaujala jen jeho vypracovaná postava. Nikoho by ale nenapadlo, že tomu není tak dávno, kdy ON byla ONA.Yvonne Buschmannová, několikanásobná medailistka z evropských i světových šampionátů ve skoku o tyči, se údajně již od pěti let cítila jako muž.

Před osmi lety získala Yvonne na domácím evropském šampionátu v Mnichově bronzovou medaili, ještě před třemi lety překonala v německém Erfurtu 435 centimetrů, ale pak si řekla "Chci žít jako muž!"

Yvonne Buschbaum v době, kdy závodila
Yvonne Buschbaum v době, kdy závodila


Z Yvonne se po několika operacích stal Balian. Dokonce i erekce je prý schopný, což potvrdil při návštěvě talk show v německé televizi.

Na své řemeslo ale nezanevřel. Pracuje jako trenér tyčkařů (a tyčkařek) v Mohuči a v současné době se vzpamatovává z rozchodu s kým jiným, než německou tyčkařkou.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze