11. listopadu 2012 • 09:03

Washington prohrál v NBA i popáté, Veselý hrál jen čtyři minuty

0
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?
Kapitán Vrána o pátých mistrovských oslavách v Třinci v řadě: To se nikdy neomrzí

Jen necelé čtyři minuty odehrál basketbalista Jan Veselý za Washington v sobotním utkání na palubovce Indiany, kde jeho tým prohrál 85:89. Jediný český hráč v NBA dostal od trenéra Randyho Wittmana nejméně prostoru v zápase v dosavadním průběhu sezony. Veselý zasáhl do hry pouze v první čtvrtině, svou jedinou střelou koš minul, zaznamenal jeden doskok a asistenci. Ve zbytku zápasu už se neobjevil.

Wizards si připsali od začátku soutěže pátou porážku za sebou a kopírují úvod minulé zkrácené sezony, v níž se dočkali prvního vítězství až v devátém utkání.

Indianě se povedlo přerušit sérii tří porážek hlavně díky 20 bodům Paula George, jenž podal nejlepší střelecký výkon v sezoně.

Za Washington, který na začátku poslední čtvrtiny vedl o pět bodů, dali po 17 bodech zkušený Emeka Okafor a nováček Bradley Beal.