Satoranský pomohl Washingtonu k výhře. Proti Phoenixu neztratil žádný míč | iSport.cz
8. prosince 2017 • 08:44

Satoranský pomohl Washingtonu k výhře. Proti Phoenixu neztratil žádný míč

Basketbalisté Washingtonu s rozehrávačem Tomášem Satoranským vyhráli v NBA ve Phoenixu 109:99.
Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

Basketbalisté Washingtonu s rozehrávačem Tomášem Satoranským vyhráli v NBA ve Phoenixu 109:99. Český reprezentant zaznamenal dva body, pět asistencí a neztratil žádný míč.

Suns nastoupili bez zraněného Devina Bookera, a tak byli velkým favoritem hostující Wizards. Přesto domácí v první čtvrtině vedli až o 12 bodů, tento jejich náskok se ale rychle rozplynul.

Washington k druhé venkovní výhře za sebou znovu dovedl Bradley Beal, který se po jednapadesátibodovém představení v Portlandu tentokrát zastavil na 34 bodech. Markieff Morris přidal 21 bodů. Opět se trápil Otto Porter Jr., který proměnil jen dvě z devíti střel a zůstal na čtyřech bodech.

Šestadvacetiletý Satoranský se během 22 minut trefil jen jednou z pěti pokusů a zahodil i oba trestné hody, ale jako rozehrávač si splnil svou roli. Odehrál i celou poslední čtvrtinu, do níž šli Wizards pouze s jednobodovým náskokem, ale nakonec ji ovládli 24:15. Suns měli šest dvouciferných střelců, z nichž byl nejlepší T. J. Warren s 23 body.

Ve Filadelfii se utkaly dva celky, které jsou plné nadějných mladíků. Los Angeles Lakers vedli až o 16 bodů, ale domácím se v poslední minutě podařilo vyrovnat. Joel Embiid dokonce útočil na vedení, ale pod košem se neprosadil a míč 15 sekund před koncem získali hosté. Lonzo Ball po nájezdu vyhodil míč na volného Brandona Ingrama, který trojkou posunul hosty do vedení 107:104. Domácím v tu chvíli zbývalo už pouze 0,8 sekundy na odpověď. Náhradník Richaun Holmes však trojku neproměnil.

Ingram vedl sedm dvouciferných střelců Lakers s 21 body. Ball, na něhož se v posledních dnech snášela velká vlna kritiky, nasbíral 10 bodů, osm doskoků, osm asistencí, čtyři bloky a neztratil ani jeden míč. Ballův protějšek na rozehrávce Ben Simmons v dresu 76ers si připsal třetí triple-double ve své první sezoně v NBA za 12 bodů, 15 asistencí a 13 doskoků. Domácím nestačilo ani Embiidových 33 bodů.

V rozpačitých výkonech pokračují hráči Oklahomy, kteří prohráli v Brooklynu 95:100. Hosté prohospodařili náskok 16 bodů z první půle a poslední čtvrtinu ztratili 16:26. Domácí Nets vedl Caris Lever s 21 body a 10 asistencemi. Hostům chyběl Paul George a nepomohlo jim ani 31 bodů Russella Westbrooka.

Osmou výhru za sebou zaznamenal Houston, který přehrál 112:101 Utah. Rockets vévodí Západní konferenci s bilancí 19 výher a čtyř proher. K výhře na hřišti Jazz si tým okolo Jamese Hardena pomohl 18 trojkami. Harden nastřílel 29 bodů, Ryan Anderson dal 23 bodů, Chris Paul nasbíral 18 bodů, 13 asistencí a jediný doskok mu chyběl k triple-double. Jazzmany vedl nováček Donovan Mitchell s 26 body.

NBA:

Brooklyn - Oklahoma City 100:95, Philadelphia - LA Lakers 104:107, Phoenix - Washington 99:109 (za hosty Satoranský 2 body, 1 doskok, 5 asistencí), Utah - Houston 101:112.

Témata:  Sport, FOTO, basketbal, NBA

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)