Utkání hvězd NBA vyhrál tým LeBrona Jamese, ten byl i nejlepším hráčem | iSport.cz
19. února 2018 • 06:14

Utkání hvězd NBA vyhrál tým LeBrona Jamese, ten byl i nejlepším hráčem

LeBron James byl potřetí v kariéře zvolen nejlepším hráčem Utkání hvězd
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Utkání hvězd NBA vyhrál tým LeBrona Jamese, který porazil výběr Stephena Curryho 148:145. Basketbalista Clevelandu k vítězství přispěl 29 body a 10 doskoky a potřetí v kariéře se stal nejlepším hráčem utkání All Star.

Tradiční exhibice se letos hrála v novém formátu, když už nebyla soubojem týmů Západní a Východní konference, ale svá mužstva si vybírali dva kapitáni. Díky tomu o ni byl mezi hráči větší zájem a oproti minulým ročníkům občas dokonce bránili.

Potvrdil to i James, když v posledních sekundách spolu s Kevinem Durantem uhlídali Curryho, jenž se pokoušel vstřelit trojku, kterou by srovnal skóre. James se navíc s 29 body stal nejlepším střelcem utkání a potřetí dostal ocenění pro nejlepšího hráče.

V pořadí se James, který také přihrál Russellu Westbrookovi na rozhodující koš, vyrovnal na druhém místě Michaelu Jordanovi, Shaqiullu O'Nealovi a Oscaru Robertsonovi. Lepší už je pouze dvojice Bob Petit, Kobe Bryant, kteří ocenění získali čtyřikrát.

Utkání hvězd NBA v Los Angeles:

Tým LeBron - Tým Stephen 148:145 (76:78).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2