Padesát milionů pro Jamisona | iSport.cz
1. července 2008 • 09:39

Padesát milionů pro Jamisona

Autor: ČTK
Jamison
TOP VIDEA
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Novou lukrativní smlouvu podepsal v zámořské NBA americký basketbalista Antawn Jamison s vedením Washingtonu. Čtyřletá smlouva mu zaručuje celkový příjem 50 milionů dolarů.Dvaatřicetiletý Jamison si ji vysloužil poté, co v minulé sezoně společně s Caronem Butlerem dokázali nahradit zraněného lídra Gilberta Arenase a dovést počtvrté za sebou tým do play off.

Právě s Arenasem teď bude vedení klubu vyjednávat o novém kontraktu. "Řekl, že bude klidně brát méně peněz, ale jako podmínku si dal, že se dohodnou se mnou. A nyní mě mají. Myslím tedy, že všechno půjde dobře," řekl Jamison agentuře AP.

Jamison je ceněným hráčem díky spolehlivým a vyrovnaným výkonům. "Prodloužení smlouvy s Antawnem pro nás bylo prioritou. Byl naším lídrem na hřišti i mimo něj v průběhu posledních čtyř sezon a jsme rádi, že jeho přístup můžeme takto ocenit," prohlásil majitel klubu Ernie Grunfeld.

Minulá sezona byla pro Jamisona nejlepší za jeho desetileté působení v NBA, když dosáhl průměrně 21,4 bodu a 10,2 doskoku na zápas.

Témata:  sport, basketbal, NBA,

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud