Pardubický tým kosí zranění | iSport.cz
3. října 2008 • 16:15

Pardubický tým kosí zranění

Autor: ČTK
Australan David Barlow (ve žlutém) a Simas Jasaitis z Litvy v souboji pod košem.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

V nelehké situaci vstoupí do nového ročníku basketbalové ligy hráči BK Synthesia Pardubice. Mužstvo trenéra Ivana Vojtka pronásledují zdravotní potíže.Nejvážnější jsou zranění rozehrávače Sanderse (natržený čtyřhlavý stehenní sval) a Grepla, který má ruku v sádře. V pořádku nejsou ani pivoti Majerík (odražená pata) a Šteffel (zlomený nos). Proto vedení klubu pozvalo na týdenní zkoušku litevského hráče Niparvičiuse.

Trenér Vojtko klade velký důraz na úspěšný vstup do soutěže, proto mu zranění klíčových hráčů dělají velké chmury. Věří však, že zbytek mužstva uspěje velkou vůlí a obětavostí.

Pardubice zahájí soutěž ve středu proti Děčínu. Úvodní utkání bude mít pikantní příchuť pro klubového manažera Pavla Staru, který právě z Děčína před sezonou přišel.

"Děčín hraje pravidelně na předních místech tabulky a vzbuzuje velký respekt. V přípravě hrál sice s lehčími soupeři, ale to nesnižuje jeho kvality. Jsem přesvědčen, že i v oslabené sestavě máme na to, abychom ho v ČEZ Areně přehráli," řekl Stara na dnešní tiskové konferenci.

V pardubickém celku došlo před sezonou k pěti změnám. Z týmu odešli Williams, Phillips, Svitek, Jiří Novotný a Přibyl, který ukončil kariéru. V kádru je nahradili Litevci Gaidamavičius a Sirvydis, Američan Payne a čeští hráči Grepl se Štefflem.

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud