Zápas roku? Mayweather a McGregor už mají termín, utkají se asi ve Vegas | iSport.cz
13. června 2017 • 08:41

Zápas roku? Mayweather a McGregor už mají termín, utkají se asi ve Vegas

Autor: nit
Na konci léta dojde na duel mezi McGregorem a Mayweatherem
TOP VIDEA
Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu
Hradní stráž je na místě! Podívejte se do O2 areny před Prague PlayOffs Hradní stráž je na místě! Podívejte se do O2 areny před Prague PlayOffs
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boxerská superhvězda Floyd Mayweather a šampion UFC Conor McGregor se dohodli na termínu očekávaného vzájemného zápasu. Ten se zřejmě uskuteční uskuteční v Las Vegas 26. srpna. Mayweather se v utkání po 23 měsících vrátí ze sportovního důchodu.Mayweatherova agentura Mayweather Promotions hodlá o uvedený termín podle ESPN požádat Státní sportovní komisi v Nevadě. Mayweather zároveň stále vyjednává s televizním kanálem Showtime o obchodních podmínkách zápasu. Utkání ve welterové váze proběhne zřejmě v T-Mobile Arena v Las Vegas.

Mayweather původně ukončil kariéru v roce 2015, když nejdřív ve slavném boji porazil Filipínce Mannyho Pacquiaoa, aby se v září rozloučil svým 49. vítězstvím kariéry nad Američanem Andre Bertem.

„Jediný zápas, který dává smysl, je s ním,“ prohlásil Mayweather před několika dny o plánovaném střetu s McGregorem.

McGregor už uvedl, že souhlasil s rekordní smlouvou, která ho zavazuje k zápasu s Mayweatherem. Prezident UFC Dana White prohlásil, že teď dojednává podmínky kontraktu s druhým bojovníkem. Ačkoli konání zápasu ještě nebylo oficiálně potvrzeno, sázkové kanceláře už na něj berou sázky.

„Jednání se vedou, ale nikdo z nás z toho nechce udělat cirkus, který provázel vyjednání zápasu Mayweather-Pacquiao. Myslím, že bude nejlepší udržet veškeré obchodní rozhovory soukromé, dokud nebude uzavřena dohoda,“ uvedl viceprezident a generální manažer Showtime Sports Stephen Espinoza pro ESPN.

Původním termínem zápasu mělo být 16. září, nakonec si ale toto datum zabrali Canelo Alvarez s Gennadijem Golovkinem pro titulový zápas ve střední váze.

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud