Výběru Ameriky na Presidents Cupu už přispěl i Woods | iSport.cz
19. listopadu 2011 • 09:47

Výběru Ameriky na Presidents Cupu už přispěl i Woods

Autor: ČTK
Tiger Woods
TOP VIDEA
RENTGEN: Bucha jako produktivnější Darida. Rozhodne šlágr s Jabloncem?
TOP 5 týmů NHL pro play off: Tampa už nevyhoří, neodepisujte Pittsburgh
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na golfovém Presidents Cupu v Melbourne se ve třetím hracím dnu dočkal prvního bodu i Tiger Woods. I díky příspěvku bývalé světové jedničky vede tým Spojených států amerických nad mimoevropským "výběrem světa" před závěrečným kolem bezpečně 13:9. Takový náskok ještě nikdy žádný tým v této soutěži neztratil.Woods vyhrál společně s Dustinem Johnsonem dopolední duel nad australsko-korejskou dvojicí Adam Scott, Čche Kjong-ču. Povedla se mu tak odveta za čtvrteční debakl, který od tohoto páru, v němž po Australanovu boku absolvuje soutěž bývalý Woodsův caddie Steve Williams, inkasoval společně se Stevem Strickerem.

V odpoledním programu už Woods s Johnsonem opět prohráli, když nestačili na Korejce Jang Jong-un a Kim Kjong-te. Američané ale míří k vítězství, a to hlavně zásluhou Jima Furyka, který ještě nenašel přemožitele. Tři duely vyhrál spolu s Philem Mickelsonem, čtvrtý bod získal s Nickem Watneyem.

Američané jsou na nejlepší cestě zvítězit počtvrté za sebou, před dvěma lety v San Francisku vyhráli 19,5:14,5. O konečném výsledku rozhodne nedělních dvanáct duelů v individuální hře na jamky.

Témata:  sport, golf, tiger, woods
 
Články odjinud


Články odjinud