Radek Špryňar
11. února 2018 • 09:49

Čtyři birdie na závěr! Spilková skončila v Canberrě dvanáctá

Klára Spilková výtečně zvládla finálové kolo (ilustrační foto)
TOP VIDEA
Chovanec: Chci, aby se rozhodčí nevměšovali do utkání. A diváci odcházeli spokojeni Chovanec: Chci, aby se rozhodčí nevměšovali do utkání. A diváci odcházeli spokojeni
UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY z oslav vícemistrů: Záhřeb v euforii! Modrič a spol. ukázali medaile UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY z oslav vícemistrů: Záhřeb v euforii! Modrič a spol. ukázali medaile
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší výsledek v sezoně si daleko od domoviny odškrtla Klára Spilková. V australském městě Canberra skončila na akci Ladies European Tour na dvanáctém místě. Výtečně zvládla finálové kolo, když zahrála čtyři údery pod normu hřiště. Drtivým způsobem vyhrála vítězka dvou majorů Korejka Sin Či-jai, která během tří kol nasbírala devatenáct ran pod par. „Mám radost, byl to moc příjemný týden, navíc korunovaný vyrovnanou hrou,“ uvedla Spilková na svém webu.Přesně tak, třiadvacetiletá hráčka na druhém turnaji v rámci australské cesty předvedla solidní konzistentní tři kola. V prvních dvou rundách hrála v paru (vždy 72 ran), finálový den v Royal Canberra Golf Clubu proměnila ve skvělých minus čtyři (68 ran).

V nedělním finále sice měla po bogey na páté jamce skóre +1, ale první devítku po birdie na šestce a sedmičce vylepšila na -1. To nejlepší si schovala na závěr a od patnáctky do osmnáctky zapisovala do karty jen birdie!

„Na patnáctce jsem dala birdie z několika centimetrů a pak přidala další tři, vždy po metrových patech. Potěšilo mě to, protože zpočátku jsem víc tlačila, ale nic tam nepadalo. Až poté jsem se uvolnila,“ prohlásila třiadvacetiletá Spilková.

Hned po turnaji odletěla členka globálního týmu KPMG s caddiem Martinem Konečným do Adelaide, kde ji v úterý čeká kvalifikace na Australian Open. V konkurenci 104 hráček bude bojovat o tři postupová místa.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze