16. března 2010 • 16:54

Potvrzeno: Hříšník Woods se vrací na greeny

Autor:
TOP VIDEA
11. den na ZOH: doping v curlingu (!), Ester coby inspirace a barevní fanoušci 11. den na ZOH: doping v curlingu (!), Ester coby inspirace a barevní fanoušci
To nejlepší ze vzpomínek na Nagano: Tanec v letadle a euforie byla víc než alkohol To nejlepší ze vzpomínek na Nagano: Tanec v letadle a euforie byla víc než alkohol
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší světový golfista Tiger Woods ohlásil svůj návrat k soutěžím. Objeví se již při dubnovém Masters, které se odehraje na hřišti v Augustě. Američan to dnes oznámil v prohlášení. Woods přerušil kariéru v prosinci kvůli skandálu s mnohonásobnou nevěrou.O Woodsově návratu se spekulovalo už několik dní, neboť čtyřiatřicetiletá světová jednička už začala s tréninkem.

"Masters je turnaj, na kterém jsem vyhrál svůj první titul kategorie major. K tomuto turnaji mám velký respekt. Po nezbytné golfové přestávce se cítím připravený zahájit sezonu právě v Augustě," oznámil na svých oficiálních stránkách Woods.

Jeho posledním turnajem bylo Australian Masters v polovině listopadu. O dva týdny později pak jeho autonehoda, ke které došlo za podivných okolností nedaleko jeho domu, odstartovala skandál.

Tiger Woods při svém kajícném prohlášení
Tiger Woods při svém kajícném prohlášení


Brzy vyšlo najevo, že byl své manželce Elin nevěrný s několika ženami. K mravnímu pochybení se Woods přiznal a brzy jej začali opouštět i někteří reklamní partneři.

Vítěz celkem 14 turnajů kategorie major se rozhodl přerušit kariéru, aby zachránil rodinné vztahy, nastoupil i ústavní léčbu ze závislosti na sexu.

"V terapii budu pokračovat. Přestože se vracím k soutěžím, mám ještě v osobním životě hodně práce před sebou," naznačil, že si švédskou manželku ještě úplně neudobřil.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, golf, woods
 Klasická verze
Mobilní verze