VIDEO: Chtěl chytit míč... Tak zahodil dceru! | iSport.cz
1. června 2011 • 19:20

VIDEO: Chtěl chytit míč... Tak zahodil dceru!

Autor: nap
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sportovní fanoušci jsou ochotni udělat po získání cenné relikvie opravdu hodně. Vždyť mít doma dres slavného fotbalisty, potítko špičkového tenisty či puk z významné hokejové akce není vůbec k zahození. A stojí za to se o vytoužený skalp třeba i trošku poprat. To, co však předvedl jeden fanda při baseballovém utkání, je však přeci jen trošku moc.Baseball je ve Spojených státech na samém vrcholu popularity daleko před evropským fotbalem. Nabité stadiony a natěšení fanoušci doslova lační, aby si z utkání svého týmu odnesli nejen jedinečný zážitek, ale třeba i nějakou tu trofej.

V baseballu je to stejné jako u nás při hokeji s černou gumou. O míček odpálený borcem s pálkou je mimořádný zájem. Na takovou chvíli čeká nejeden divák.

Fanoušek na našem videu byl tak unesen pohledem na k němu plachtící předmět, že bez rozpaků upustil svou malou dcerku a s lačností strýčka Skrblíka se drápal pro relikvii.

Kulatý nesmysl mu však proklouzl mezi prsty a spadl do spárů dalších lačně čekajících fanoušků.

Až potom si tatínek vzpomněl, že měl sebou malou dcerku, která se s dost ukřivděným výrazem sbírala ze země. Těžko se jí divit.

Témata:  sport, baseball, míč, dcera, odpal, video
 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud