Kličkova kráska Panettiere: Miluju jeho IQ | iSport.cz
22. března 2010 • 13:00

Kličkova kráska Panettiere: Miluju jeho IQ

Autor: bko
TOP VIDEA
Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi
Svět truchlí. Legenda NBA Kobe Bryant tragicky zahynul při pádu vrtulníku Svět truchlí. Legenda NBA Kobe Bryant tragicky zahynul při pádu vrtulníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ona je padesátikilová droboučká kráska, on téměř dvoumetrový stojedenáctikilový bijec. Hollywoodská kráska Hayden Panettiere (20) si užívá láskyplnou romanci s boxerem Vladimirem Kličkem (33).Americká herečka, která se proslavila v seriálu Hrdinové, se byla poprvé podívat na zápase svého milého - Kličko ve fotbalové aréně v Düsseldorfu knokautoval v posledním kole Eddieho Chamberse a obhájil své tituly mistra světa.

525313:medtitle:true Kličko knokautoval Chamberse a obhájil tituly »
525315:medtitle:true VIDEO: Dodělej ho, slyšel Kličko. Pak přišlo K.O. »

"Zatím jsem viděla jen útržky jeho zápasů na internetu, naživo jsem ho nikdy boxovat neviděla," přiznala herečka a zpěvačka deníku Bild.. A co ji vlastně na rohovnickém šampionovi přitahuje?

"Líbí se mi, jakou má nádherně vysportovanou postavu, ale hlavně mě fascinuje jeho inteligence. Je neuvěřitelně chytrý," pochvaluje si Panettiere, která byla nominována i na hudební Grammy.

Eddie Chambers po knockoutu od Vladimira Klička
Eddie Chambers po knockoutu od Vladimira Klička


"Nikdy jsem sportovce za přítele neměla, je to ohromně vzrušující," říká jen 155 centimetrů vysoká kráska. A nevadí jí právě ten rozdíl ve velikosti? "Člověk může být malý, ale i tak může dokázat velké věci. Ale musím přiznat, že s tak silným mužem po boku se cítím dobře chráněná," podotkla Panettiere.

"Pokud mě někdo chce otravovat, stačí říct, že mým přítelem je Kličko...," usmívá se drobná dívenka. Ta se svým slavným přítelem už v pondělí zamíří na dovolenou. Kam? Přísně tajné! Zvídaví reportéři by mohli dostat K.O.

Podívejte se na závěr zápasu Klička s Chambersem:
Vladimir Kličko obhájil své titulu mistra světa po knockoutu Eddiho Chamberse

 
Články odjinud


Články odjinud