9. září 2017 • 11:31

Jako Šarapovová? Mladým Ruskám našli na ME doping, svaz mluví o provokaci

Autor:
TOP VIDEA
Darida a Kalas vzpomínají na Cavaniho a Suáreze: Hraje do těla. Může ukázat jižanskou povahu Darida a Kalas vzpomínají na Cavaniho a Suáreze: Hraje do těla. Může ukázat jižanskou povahu
Sluková s Hermannovou na netradičním místě. Turnaj odehrají v železárnách Sluková s Hermannovou na netradičním místě. Turnaj odehrají v železárnách
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři ruské házenkářky měly pozitivní dopingový test na nedávném mistrovství Evropy hráček do 19 let ve Slovinsku. Ruský tým na šampionátu získal stříbrné medaile poté, co ve finále podlehl Francii 26:31.Jedna z hráček neprošla dopingovou kontrolou po utkání ve čtvrtfinálové skupině, další dvě byly pozitivně testovány v play off. Jména hráček ani informace o zakázaných látkách Evropská házenkářská federace nezveřejnila. Detaily k případu, který byl předán disciplinární komisi EHF, má oznámit v příštím týdnu.

Ruská tenistka Maria Šarapovová dře v posilovně, po dopingovém trestu se chce vrátit v oslnivé formě.
Ruská tenistka Maria Šarapovová dře v posilovně, po dopingovém trestu se chce vrátit v oslnivé formě.

Podle ruské házenkářské federace objevily kontroly v těle hráček meldonium, které "proslavila" tenisová hvězda Maria Šarapovová, jež si za nález na tuto látku odpykala patnáctiměsíční zákaz startu.

Ruská federace v prohlášení uvedla, že za dopingovým nálezem mladých házenkářek může být plánovaná akce nebo provokace, a proto se obrátila na příslušné úřady, aby zahájily vyšetřování.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze