Legendárního pilota F1 zachránily letušky | iSport.cz
2. března 2011 • 17:14

Legendárního pilota F1 zachránily letušky

Autor: ČTK
Legendárního Stewarta zachraňovaly letušky
TOP VIDEA
Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem? Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem?
Sparta - Liberec: Kopnutí? Ne! Krenželok poslal puk bruslí do brány regulérně, 0:1 Sparta - Liberec: Kopnutí? Ne! Krenželok poslal puk bruslí do brány regulérně, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trojnásobný mistr světa formule 1 Jackie Stewart byl urychleně převezen do nemocnice z londýnského letiště Heathrow poté, co ho během letu ze Ženevy postihly bolesti na prsou.Jednasedmdesátileté legendě poskytly první pomoc na palubě letadla British Airways letušky.  Na letištní ploše už pak čekala sanitka, která převezla Stewarta do nemocnice.

Podle jeho nejstaršího syna Paula se zdravotní stav populárního Skota rychle zlepšil.

"Absolvoval vyšetření a z preventivních důvodů zůstává v nemocnici na pozorování. Mluvil jsem s ním, zdál se být naprosto v pohodě. Ale něco se samozřejmě stalo a potřebujeme to zjistit," uvedl Stewartův syn BBC.

Stewart, jenž vyhrál 27 Velkých cen a získal mistrovské tituly v letech 1969, 1971 a 1973, se letadlem vracel z ženevského autosalonu.

Témata:  sport, formule, Jackie, Steward
 
Články odjinud


Články odjinud