Fotostřípky z GP Bahrajnu: Krásné ženy, rychlá auta, arabský luxus | iSport.cz
23. dubna 2012 • 16:31

Fotostřípky z GP Bahrajnu: Krásné ženy, rychlá auta, arabský luxus

Autor: iSport.cz, ČTK
Vstoupit do diskuse
0
VC Bahrajnu formule 1 přinesla nejrůznější podívanou
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | Velkou cenu Bahrajnu formule 1 ovládl obhájce titulu Sebastian Vettel, který si připsal své první vítězství v nové sezoně. Obrazem vám nyní přinášíme pohled do zákulisí závodu. Padesát fotostřípků by vám mělo přiblížit atmosféru kolotoče F1 i nejmenšího státu v oblasti Perského zálivu, kde se závod letos konal po roční odmlce. Unikátní fotografie zhotovil známý fotograf Jiří KřenekOrganizátoři Velké ceny Bahrajnu podle promotéra formule 1 Bernieho Ecclestonea odvedli výbornou práci a zajistili si, že závod v Manámě zůstane v seriálu mistrovství světa. A to přesto, že závodu přihlížela mizivá návštěva. Oficiální údaje tvrdí, že na okruh Sáchir dorazilo 28 tisíc diváků.FOTOGALERIE: 50 střípků z Bahrajnu >>


V minulé sezoně byl závod v Bahrajnu zrušen kvůli politickým nepokojům, které v zemi přetrvávají. Proto zaznívaly hlasy, aby se v Manámě znovu nejelo. Navzdory protivládním demonstracím však Mezinárodní automobilová federace dala konání Grand Prix zelenou a samotnou Grand Prix nepokoje nenarušily.

Ecclestone v neděli prohlásil, že Bahrajn zůstáne v kalendáři i pro příští sezonu. "Jednoznačně. Nevidím důvod, proč by tomu tak být nemělo. Za rok budeme zpátky a stejně tak v mnoha dalších letech, protože tu odvádějí skvělou práci," řekl. "Je vidět, že zájem o motosport na Blízkém východě stále roste," dodal.

Témata:  sport, formule, Bahrajn
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud