Bouračka? Mohutně jsem pařil, přiznal Hamilton. Prý byl unavený | iSport.cz
13. listopadu 2015 • 17:09

Bouračka? Mohutně jsem pařil, přiznal Hamilton. Prý byl unavený

Autor: ČTK, iSport.cz
Radost na tváři Lewise Hamiltona byla jasně čitelná
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Britský pilot formule 1 Lewis Hamilton vysvětlil svou autonehodu v Monaku únavou z bujarých oslav, které následovaly poté, co před necelými třemi týdny obhájil v předstihu titul mistra světa. Třicetiletý jezdec stáje Mercedes naboural do stojícího vozu v úterý v půl čtvrté ráno a značně při tom poničil svůj vůz, kterým byl podle médií luxusní Pagani Zonda za dva miliony eur (54 milionů korun)."Byl to důsledek mohutného paření a málo odpočinku za těch deset dní. Trochu jsem se odvázal. Jel jsem nonstop a do toho se snažil udržovat fit, moc jsem toho nenaspal," citovala BBC Hamiltona v úvodu brazilské Grand Prix, která dnes začala volnými tréninky.

Hamilton už může zbytek světového šampionátu absolvovat v klidu, protože třetí titul v kariéře si zajistil 25. října vítězstvím ve Velké ceně USA v Austinu. Po závodu v Sao Paulu zakončí sezonu Grand Prix Abú Zabí 29. listopadu.

 
Články odjinud


Články odjinud