Ralf Schumacher: Návrat do formule? Nevylučuju to | iSport.cz
27. prosince 2009 • 11:59

Ralf Schumacher: Návrat do formule? Nevylučuju to

Autor: ČTK
Ralf Schumacher uvažuje o návratu.
TOP VIDEA
Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy
Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1 Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po senzačním návratu Michaela Schumachera do závodního světa formule 1 se v Německu začalo spekulovat, zda by v brzké době nemohlo v mistrovství světa znovu dojít na bratrské souboje s mladším Ralfem.Ten v F1 skončil před dvěma lety a v současnosti startuje za Mercedes v seriálu cestovních vozů DTM, návratu by se ale nebránil. Jak nyní vyšlo najevo, nedávno už jednu konkrétní nabídku na kokpit v královské automobilové třídě měl, ale odmítl ji.

Čtyřiatřicetiletý Ralf Schumacher měl podle listu Bild am Sonntag možnost závodit za jeden ze čtyř nových týmů, které se poohlížely po zkušených pilotech. "Ale nebylo to úplně to, co si Ralf představuje," citovaly stránky zdroj z okolí jezdce, který v kariéře absolvoval za Jordan, Williams a Toyotu 180 závodů a šest jich vyhrál.

Ralf Schumacher sám netají, že rozhodnutí svého bratra upsat se Mercedesu naprosto chápe. "Mám-li být upřímný, já bych ani na sekundu neváhal," řekl mladší z Schumacherů a dodal, že vlastní comeback si dokáže velmi dobře představit. "I když se cítím v DTM u Mercedesu dobře, jsem si jistý, že bych si na formuli dokázal velmi rychle zase přivyknout," uvedl.

Ze zajímavých týmů přitom mají volné místo v sestavě ještě Sauber, Renault či Toro Rosso. U dvou posledně jmenovaných podle Bildu už jméno Ralfa Schumachera při interních rozhovorech zaznělo.

Témata:  sport, formule, Ralf, schumacher
 
Články odjinud


Články odjinud