Schůzka s chobotnicí Paulem? Dejte 375 000! | iSport.cz
31. července 2010 • 16:12

Schůzka s chobotnicí Paulem? Dejte 375 000!

Autor: tbl
Chobotnice Paul
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takhle se vydělává! Německá chobotnice jménem Paul se celosvětově proslavila, když letos správně určila výsledky osmi zápasů fotbalového MS v řadě. Aqua life Centre v Oberhausenu, kde Paul v současnosti žije, si teď od novinářů za schůzku se známou chobotnicí nechává platit až 15 000 euro (přes 375 000 korun).Velké překvapení čekalo na redaktory španělského deníku Marca, kteří se chtěli Paula zeptat, který tým vyhraje Pohár konstruktérů formule 1.


"Kolik máte peněz?" zněla hned první otázka, kterou novinářům položil "manažer" chobotnice Chris David. "Pokud se chcete s Paulem setkat a vyfotit si ho, zaplatíte 15 000 euro," dodal vzápětí.

VIDEO - Takto Paul určil, že bronzové medaile na MS získají Němci:
Jako bronzové medailisty ze světového šampionátu určil Paul Němce


Šokovaní redaktoři tak odjeli s nepořízenou. Aquacentrum v Oberhausenu ale nemusí smutnit. O koupi Paula už údajně projevili zájem i ruští bookmakeři, kteří by podle jeho předpovědí chtěli vytvářet svoje kurzy na sportovní události.

Témata:  sport, chobotnice, paul
 
Články odjinud


Články odjinud