Hamilton: Pussy, nemrač se jako Schumacher! | iSport.cz
17. srpna 2010 • 11:11

Hamilton: Pussy, nemrač se jako Schumacher!

Autor: Petr Žaloudek
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už třetím týdnem pokračují velké formulové prázdniny, tedy měsíční pauza mezi závody v Maďarsku a Belgii, během kterých musí každý tým povinně uzavřít na dva týdny svou továrnu. Zaslouženého odpočinku si tak užívají inženýři, mechanici, »podržtašky«, ale i jezdci. Třeba pilot McLarenu Lewis Hamilton (25), který vyrazil za svou přítelkyní a zpěvačkou Nicole Scherzinger (32) na Havaj, aby si ji nafotil v bikinách.O takovém předpisu sní všichni zaměstnanci. Každé léto musí stáje F1 na dva týdny vypnout úplně vše a nechat své zaměstnance trochu si odfrknout. Vždyť ty nejvytíženější z nich strávili od března, kdy se seriál rozjíždí, doma sotva pár dní.

Volno tak dostanou i jezdci a ti dobře vědí, jak s dovolenou naložit. Druhý muž průběžného pořadí Hamilton vyrazil na Havaj, odkud pochází jeho přítelkyně a zpěvačka dívčí skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger.

Blesk.cz

Spolu dováděli na surfech a Lewis si rozšířil album o sexy fotky v bikinách. Chvíli mu ale trvalo, než svou lásku stojící na nestabilním prkně přesvědčil, aby se nemračila jako jeho sok Michael Schumacher, který neprožívá povedený návrat do F1.

Lewis Hamilton se svou přítelkyní Nicole Scherzinger
Lewis Hamilton se svou přítelkyní Nicole Scherzinger

To pilot Mercedesu Nico Rosberg si novou lásku teprve našel. I s ní si pořádně užíval ve vodě, i když tak pěkně jako Hamiltonova Nicole určitě nevypadá. Jmenuje se triatlon a Němec si první styk s ní náramně pochvaloval. „Je to moje nová vášeň,“ potvrdil.

V rakouském Kitzbühelu skončil po 1,5 km plavání, plavání, de 40 km na kole a desetikilometrovém běhu na 44. místě celkového pořadí, třináctý v kategorii do 29 let.

„Ačkoliv jsem se na startu v davu skoro utopil a na konci běhu se hodně trápil, se svým »poprvé« jsem spokojený,“ liboval si Rosberg, který tak napodobil Jensona Buttona. Ten absolvoval triatlon už před dvěma týdny v Londýně.

 
Články odjinud


Články odjinud