Závodnice utrpěla po nehodě popáleniny | iSport.cz
20. května 2011 • 11:50

Závodnice utrpěla po nehodě popáleniny

Autor: ČTK
Děsivá nehoda v závodě 500 mil Indianapolis v loňském roce.
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Švýcarská automobilová závodnice Simona De Silvestrová utrpěla popáleniny na obou rukách při děsivé nehodě v tréninku na slavný podnik 500 mil v Indianapolis. Dvaadvacetiletá jezdkyně byla převezena do nemocnice."Je v pořádku. Byla jenom trochu otřesená," řekl šéf jejího týmu Keith Wiggins. De Silvestrová po ošetření nemocnici zase hned opustila s ochrannými velkými bílými rukavicemi. "Snad se těch rukavic jako od Mickey Mouse co nejdříve zbavím," uvedla na Twitteru.Jezdkyně ztratila kontrolu nad vozem, kterým narazil do zdi, několikrát se otočil a začal hořet. "Auto je úplně zničené. "Bylo to náš speciál na tuhle trať, na kterém jsme si mákli. Musíme to nějak vyřešit a (De Silvestrová) bude muset získat jistotu v náhradním voze," dodal Wiggins. Proslulý závod v Indianapolis se pojede 29. května.

De Silvestrové patří jedenácté místo v průběžném pořadí seriálu IndyCar. Nejlépe si vedla na úvodu sezony v St. Petersburgu, kde dojela čtvrtá.

 
Články odjinud


Články odjinud