Hamilton: Nejsme podvodníci! | iSport.cz
21. července 2007 • 00:00

Hamilton: Nejsme podvodníci!

Autor: Sport
Lewis Hamilton
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvakrát vyhrál a ještě letos nechyběl na stupních vítězů. I proto vede Lewis Hamilton mistrovství světa vozů formule 1.Dvakrát vyhrál a ještě letos nechyběl na stupních vítězů. I proto vede Lewis Hamilton mistrovství světa vozů formule 1. Pochopil, jak se dostat k titulu šampiona - útočit, jen když to má smysl, jinak hlavně dojet. S obrannou taktikou může uspět - Alonso, Massa ani Räikkönen totiž nejsou dokonalí a když se dostanou pod tlak, dělají chyby. "Spoléhat na to nebudu, chci vyhrávat," tvrdí však dvaadvacetiletý Brit a zatím nejúspěšnější nováček historie. Lewisi, nešlo si nevšimnout, že jste trochu změnil taktiku - stejně jako McLaren. Jste při závodech konzervativnější, dáváte si pozor a soustředíte se především na to, abyste závod dojeli. Je to taktika pro zbytek sezony? "Samozřejmě musíme myslet na to, jak teď šampionát vypadá. Jsme ve fázi, kdy nemusíme riskovat a je pro nás důležitý každý bod. Jak jste řekl, důležité je dojet, protože na vás pak ostatní nestáhnou tolik, pakliže vás porazí."

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud