1. května 2018 • 20:39

Pardubice v obležení: BARTH Day láká na unikátní běžecký závod

Autor:
Barth Day láká na unikátní běžecký závod
TOP VIDEA
Trenér Olomouce Jílek o Radově kritice: Nemyslím, že byly moje výroky za hranou Trenér Olomouce Jílek o Radově kritice: Nemyslím, že byly moje výroky za hranou
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Překonat Taxisův příkop nebo Irskou lavici, proběhnout se po trati slavného dostihu, otestovat automobilové novinky a užít si dětský den. Řadu lákadel chystá pro návštěvníky velkolepá akce BARTH Day, která se uskuteční 19. května v Pardubicích. „Den koncipujeme jako zábavu pro celou rodinu. Rodiče se mohou přihlásit do naprosto ojedinělého běžeckého závodu BARTH Run Velká pardubická a děti budou mít celodenní vyžití na různých atrakcích,“ prohlásil Michal Burkoň, hlavní organizátor.Pardubice budou v polovině května pod nájezdem rodin a běžců! Již tradiční akce BARTH Day se v minulém roce zúčastnilo více než 3 500 lidí. Většina z nich si vyzkoušela, jaké to je běhat po slavném závodišti a jak se překonávají náročné překážky s příkopy. Také tentokrát si lze vybrat ze dvou tras na 5 nebo 10 kilometrů. „Závod po trati Velké pardubické je velice populární. Už nyní registrujeme stovky přihlášek. Jde o třetí ročník, doposud si ho všichni pochvalovali, šlo o nevšední zážitek,“ potvrdil za organizátory Michal Burkoň.

Prvních 300 startujících obdrží funkční triko nebo vak na záda s motivem Rallye Dakar. Ten, kdo se přihlásí do 10. května, bude mít startovní číslo s vlastním jménem a pamětní medaili. Občerstvení po závodě a na trati je samozřejmostí pro každého účastníka. A jaká je motivace pro vítěze? „Pro nejrychlejšího muže a ženu máme připravenou exkluzivní výhru v podobě obytného vozu na čtyři dny od BARTH Caravan v hodnotě 13 tisíc korun. Je tak možné si vyběhat parádní dovolenou,“ prohlásil Michal Burkoň, podle kterého jsou čím dál více oblíbené závody s dětmi nebo s pejsky. Kilometrová trasa je pak určená pro děti v rámci HC Dynamo rodinného běhu s místními hokejisty.

Účastí v netradičním závodě to však nekončí, naopak! Během BARTH Day je možné si vyzkoušet při testovacích jízdách automobilové novinky značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Kia, Peugeot a Honda nebo například elektrické luxusní SUV od Tesla Motors. Na své si přijdou i vyznavači jedné stopy s možností zapůjčení motorek díky celorepublikové akci Yamaha Tour 2018. „Rádi veřejnost seznamujeme s nenovějšími vozy a technologiemi. Jsem velice rád, že jeden výherce od nás obdrží na šest měsíců zdarma Volkswagen T-Roc,“ hovořil Michal Burkoň o hlavní ceně od společnosti Autocentrum BARTH poskytující operativní leasing BARTH Operák. Stačí se dostat do slosování soutěže, která bude vyhlášená na hlavním pódiu v 18:15.

V areálu pardubického závodiště si vše užijí zejména děti. Pro ty soutěživé, které s hrací kartičkou obejdou stanoviště, jsou připravené odměny – jednou z nich je i stylový batůžek s motivem Rallye Dakar. „Na konci dne vylosujeme ze všech kartiček jednoho šťastlivce, který pojede s rodinou na výlet s karavanem,“ naladil zájemce Michal Burkoň. Aktivit pro nejmenší je v rámci BARTH Day opravdu hodně – mohou se těšit například na skákací hrady, kouzelníka, bungee trampolínu, paintball, techniku představí hasiči a vyzkoušet si bude možné také virtuální realitu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze