VIDEO: Zázrak! Z téhle bouračky odešel po svých | iSport.cz
1. listopadu 2010 • 10:00

VIDEO: Zázrak! Z téhle bouračky odešel po svých

Autor: ps (Blesk)
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuvěřitelné! Francouzský pilot cestovních vozů DTM Alexandre Prémat (28) o vlásek unikl smrti! Ve včerejším závodě na italském okruhu Adria těžce havaroval, když ho jeden ze soupeřů v cílové rovince vytlačil z trati.Neovladatelný vůz pak narazil do bariéry, od které se odrazil a ve vzduchu udělal několik salt. Jako zázrakem řidič vystoupil a odešel po svých.

Brutální nehoda, po které z auta zůstal jen zdemolovaný vrak, se stala už na začátku druhého kola. Po dešti kluzká vozovka dělala jezdcům problémy. Pak to přišlo!

Podívejte se na šílenou nehodu:

Ošklivá bouračka Alexandra Prémata se obešla bez zranění


Obrovská rána v rychlosti 200 km/h, pár otoček ve vzduchu a diváci už mysleli na nejhorší.

„Když jsme to viděli, byli jsme v šoku. Alex měl neuvěřitelné štěstí, ale je v pořádku,“ řekl šéf Audi motorsportu Wolfgang Ullrich.
Z téhle bouračky vyvázl Alexandre Prémat bez škrábnutí
Z téhle bouračky vyvázl Alexandre Prémat bez škrábnutí

Po nehodě Prémat vylezl ze zdemolovaného vozu jako by se nic nestalo. Přeskočil svodidla a sedl si na židli. Okamžitě k němu přispěchali lékaři, prohlédli ho, ale neobjevili u něj jediné zranění.

 
Články odjinud


Články odjinud