25. července 2012 • 07:03

Paralympionik Ježek najezdil od prosince přes 15 000 km

Autor:
360p240p
Jiří Ježek najel od prosince 15 tisíc kilometrů.
TOP VIDEA
Dukla - Plzeň: Viktoria vyrovnala na 1:1. Krásnou kombinaci zakončiil Hořava Dukla - Plzeň: Viktoria vyrovnala na 1:1. Krásnou kombinaci zakončiil Hořava
RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu? RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

SIX CHANCES | Zatímco vrcholí přípravy na olympiádu, svůj vrchol sezony vyhlížejí i paralympionici. Mezi největší favority paralympiády, která startuje 29. srpna, patří i cyklista Jiří Ježek. Právě několikanásobný medailista z nejrůznějších paralympijských podniků je jednou z tváří unikátního filmového projektu Six Chances, který mapuje cestu a přípravu českých sportovců na Hry a paralympiádu v Londýně. iSport.cz, který je partnerem projektu, nabízí další ze série ukázek z tohoto dokumentu.„Od 1. prosince jsem najel přes 15 000 kilometrů, což je nejvíc v mojí kariéře,“ pochvaluje si přípravu Ježek.

„Cítím se dobře, protože jsem absolvoval přes 25 těžkých závodů se zdravými jezdci. Letos jsem se snažil nedělat žádné velké změny v přípravě, protože můj trénink měl vždycky smysl. Snažím se přidat jen víc masáží a odpočinku,“ dodává.

Jiří Ježek najel od prosince 15 tisíc kilometrů.
360p 240p

Ježek je jednou z osobností, jejichž cestu na blížící se Olympijské a Paralympijské hry v Londýně sledují kamery v rámci dokumentu Six Chances, jehož výsledkem pak bude celovečerní film.

Dalšími sledovanými sportovci jsou atleti Romam Šebrle, Denisa Rosolová, Petr Svoboda a Jiřina Ptáčníková, judisté Lukáš Krpálek, Jaromír Ježek a Pavel Petřikov, moderní pětibojař David Svoboda a sportovní gymnastka Petra Fialová.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze