25. července 2012 • 07:03

Paralympionik Ježek najezdil od prosince přes 15 000 km

Autor:
360p240p
Jiří Ježek najel od prosince 15 tisíc kilometrů.
TOP VIDEA
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

SIX CHANCES | Zatímco vrcholí přípravy na olympiádu, svůj vrchol sezony vyhlížejí i paralympionici. Mezi největší favority paralympiády, která startuje 29. srpna, patří i cyklista Jiří Ježek. Právě několikanásobný medailista z nejrůznějších paralympijských podniků je jednou z tváří unikátního filmového projektu Six Chances, který mapuje cestu a přípravu českých sportovců na Hry a paralympiádu v Londýně. iSport.cz, který je partnerem projektu, nabízí další ze série ukázek z tohoto dokumentu.„Od 1. prosince jsem najel přes 15 000 kilometrů, což je nejvíc v mojí kariéře,“ pochvaluje si přípravu Ježek.

„Cítím se dobře, protože jsem absolvoval přes 25 těžkých závodů se zdravými jezdci. Letos jsem se snažil nedělat žádné velké změny v přípravě, protože můj trénink měl vždycky smysl. Snažím se přidat jen víc masáží a odpočinku,“ dodává.

Jiří Ježek najel od prosince 15 tisíc kilometrů.
360p 240p

Ježek je jednou z osobností, jejichž cestu na blížící se Olympijské a Paralympijské hry v Londýně sledují kamery v rámci dokumentu Six Chances, jehož výsledkem pak bude celovečerní film.

Dalšími sledovanými sportovci jsou atleti Romam Šebrle, Denisa Rosolová, Petr Svoboda a Jiřina Ptáčníková, judisté Lukáš Krpálek, Jaromír Ježek a Pavel Petřikov, moderní pětibojař David Svoboda a sportovní gymnastka Petra Fialová.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze