28. července 2012 • 00:42

Češi a holínky, hit po celém světě. 'Čekají liják??!' psal Ferdinand

Autor:
TOP VIDEA
Jágr na ledě jako první! Legenda je zpět, zapojila se do tréninku Jágr na ledě jako první! Legenda je zpět, zapojila se do tréninku
PROFIL: Obhájí Plzeň titul? Záležet bude na posilách a Vrbově rotaci PROFIL: Obhájí Plzeň titul? Záležet bude na posilách a Vrbově rotaci
VŠECHNA VIDEA ZDE

ANKETA | Holínky a deštníky zaujaly! Oblečení českých sportovců okomentoval na twitteru také slavný fotbalista Rio Ferdinand. Hodně se divil, co to mají Češi na nohách."Češi očekávají liják??!" ptal se Rio Ferdinand, fotbalový obránce Manchesteru United, když v televizi sledoval ceremoniál ze zahájení.

Kamery totiž zabraly holínky v detailu, což vyvolalo na sociálních sítích velkou diskuzi.

Ferdinand se dočkal několika reakcí. "Jsou připraveni na britské počasí!" odepsal mu například britský stínový ministr sportu.

To český fotbalový útočník Tomáš Necid se okamžitě ptal: "Kde se dají koupit ty holínky?" 

Z obutí si utahovali také komentátoři BBC. "Chystají se snad na glastonburský festival?" ptali se sami sebe. Zmíněný festival totiž celkem pravidelně postihuje vlna dešťů až záplav, přesto se pořádá každý rok již 42 let a o lístky je velký zájem.

Na holínky upozornila také redakce britského listu Telegraph. A pro ty, kteří holínky nepostřehli, připojili k tweetu fotografii.

Češi při slavnostním nástupu zaujali především svými holinkami
Češi při slavnostním nástupu zaujali především svými holinkami

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze