28. července 2012 • 00:42

Češi a holínky, hit po celém světě. 'Čekají liják??!' psal Ferdinand

Autor:
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

ANKETA | Holínky a deštníky zaujaly! Oblečení českých sportovců okomentoval na twitteru také slavný fotbalista Rio Ferdinand. Hodně se divil, co to mají Češi na nohách."Češi očekávají liják??!" ptal se Rio Ferdinand, fotbalový obránce Manchesteru United, když v televizi sledoval ceremoniál ze zahájení.

Kamery totiž zabraly holínky v detailu, což vyvolalo na sociálních sítích velkou diskuzi.

Ferdinand se dočkal několika reakcí. "Jsou připraveni na britské počasí!" odepsal mu například britský stínový ministr sportu.

To český fotbalový útočník Tomáš Necid se okamžitě ptal: "Kde se dají koupit ty holínky?" 

Z obutí si utahovali také komentátoři BBC. "Chystají se snad na glastonburský festival?" ptali se sami sebe. Zmíněný festival totiž celkem pravidelně postihuje vlna dešťů až záplav, přesto se pořádá každý rok již 42 let a o lístky je velký zájem.

Na holínky upozornila také redakce britského listu Telegraph. A pro ty, kteří holínky nepostřehli, připojili k tweetu fotografii.

Češi při slavnostním nástupu zaujali především svými holinkami
Češi při slavnostním nástupu zaujali především svými holinkami

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze