31. července 2012 • 16:55

Kvitovou nahradí v mixu Hradecká, se Štěpánkem narazí na Murrayho

Autor:
Lucie Hradecká nahradí ve smíšené čtyřhře Kvitovou
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deli jako skála, sólo pro Kučeru a loket ve slabinách LIGA NARUBY: Deli jako skála, sólo pro Kučeru a loket ve slabinách
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO | Tenistka Lucie Hradecká nahradí Petru Kvitovou, kterou trápí natažený břišní sval, v olympijské soutěži ve smíšené čtyřhře. Spolu s Radkem Štěpánkem jsou přihlášeni jako devátý nasazený pár a los jim dnes přisoudil domácí britské duo Laura Robsonová, Andy Murray. Šestnáct dvojic začne hrát ve středu, ze soutěže se vedle Kvitové odhlásila i americká hvězda Serena Williamsová, vítězka letošní wimbledonské dvouhry i čtyřhry.Kvitová oznámila, že se nezúčastní smíšené čtyřhry v pondělí před půlnocí londýnského času. Ráno měla problémy s nataženým břišním svalem, zápas druhého kola dvouhry přesto vyhrála. Na doporučení lékařů a trenérů ale bylo rozhodnuto, že dál bude hrát pouze dvouhru, v které rovněž patří k medailovým nadějím.

Štěpánek se o rozhodnutí Kvitové nestartovat v mixu dozvěděl po deváté večer. "Doufám, že bude v pořádku na singla. Petru jsem se určitě nesnažil přemlouvat," uvedl.

Deblistka Hradecká na olympiádě hraje čtyřhru s Andreou Hlaváčkovou, s kterou loni vyhrály Roland Garros a letos byly ve finále Wimbledonu. Se smíšenou čtyřhrou má větší zkušenosti než Kvitová, občas je hraje na grandslamech, na kterých je mix zařazen, naposledy třeba letos v Paříži. "Těším se na novou parťačku, budeme tvrdě bojovat," řekl Štěpánek.

Zkušenosti Hradecké mohou být v olympijském turnaji výhodou. "Skvěle servíruje, což je tady na trávě důležité. Myslím, že může spoustu kluků potrápit od základní čáry, protože hraje velmi agresivně," uvedl český daviscupový reprezentant.

Serena Williamsová svůj start v mixu zavrhla proto, aby šetřila síly na dvouhru a debla, v němž se představí se sestrou Venus. Američané do mixu nasadí Mikea Bryana s Lisu Raymondovou, kteří v tomto složení letos triumfovali ve Wimbledonu, a Boba Bryana s Liezel Huberovou.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze