4. srpna 2012 • 14:26

Mirka si je vedla jak pimprlata, jásal kouč Doleček

Autor:
TOP VIDEA
Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1! Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1!
Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuvěřitelné, senzační a naprosto dominantní. Skifařka Mirka Knapková získala pro Česko na olympiádě první zlato stylem, který bral dech. Od startu všem ujela a s obrovským náskokem si dojela pro životní úspěch. „Fantastické, za všechno to trápení, co si prožila, si to zasloužila“ říká kouč Milan Doleček.Někteří se možná báli, že to přepálila. Kouč Milan Doleček však při sledování Mirky Knapkové byl v klidu.

„Neměl jsem strach, ona nejela vysokofrekvenčně ale kvalitou a odjížděla od nich v klidu. Sedlo jí to, vypadalo to jako závod na mistrovství Česka a že vedle ní jsou nějaké holky, které to neumí,“ zažertoval mezi novináři poté, co Knapková získala zlatou medaili.


„Já fakt nevím, proč to bylo takto v klidu. Připadá mi, že když je Mirka ve stresu, tak se soustředí na problém, který má a má uvolněné veslování. Díky zdravotnímu problému začala veslovat lépe a technicky. Takhle dříve nejezdila. Všechno špatné je pro něco dobré,“ říkal Doleček.

Tempo žádná ze soupeřek nezachytila a Knapková si zdánlivě pohodovým, ale neskutečně dominantním stylem dojela pro životní úspěch.

Hozená vlajka vítězce padá do vody
Hozená vlajka vítězce padá do vody

„Když to dala na kilometr a vedla si je jak pimprlata za sebou, tak jsem si říkal, to už nemůže prohrát. Leda, že by prasklo něco na lodi nebo se něco stalo zdravotně. Odjížděla jim kvalitním veslováním a nedala se sjet,“ hodnotil Doleček.

A neznervóznilo ho ani, když Knapková ke konci mírně zpomalila.

„Že by ji docházely síly? To už bylo jedno, jestli vyhraje o parník nebo o půl parníku, hlavně že má zlatou,“ dodal Doleček.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze