4. srpna 2012 • 17:43

Sprinter Collins se sešel s ženou, vyhodili ho z reprezentace

Autor:
Na MS v Tegu se Collins ještě radoval z bronzové medaile
TOP VIDEA
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý mistr světa Kim Collins na olympijských hrách v Londýně nenastoupí do rozběhu na 100 m. Šestatřicetiletý atlet se podle agentury Reuters nepohodl s funkcionáři a prohlásil, že za karibské ostrovy Svatý Kryštof a Nevis už nikdy nepoběží."Drazí fanoušci, nebudu vám lhát," napsal dnes Collins na sociální síti Twitter. "Dneska nepoběžím. Kdo mě viděl závodit v Mexiku, tak mě viděl v reprezentačních barvách naposledy," dodal světový šampion z roku 2003, který byl při zahájení her v Londýně vlajkonošem Svatého Kryštofa a Nevis.

Collins se s vedením svazu údajně nepohodl kvůli tomu, že se navzdory zákazu setkal během her s ženou. Podle některých zpráv byl za to atlet vyřazen z týmu a poslán domů. "Dokonce i vězni mají povolené návštěvy od manželek," reagoval Collins.

Olympijský výbor Svatého Kryštofa a Nevisu nechtěl záležitost příliš komentovat. "Poslední tři dny jsme s Kimem Collinsem vůbec nebyli v kontaktu. Ani nevíme, kde teď je," uvedl generální sekretář Alphonso Bridgewater.

Collins, který v sezoně zaběhl na stovce maximum 10,05 a velmi pravděpodobně by do nedělního finále nepostoupil, je druhým atletem karibských ostrovů, jenž se v Londýně postaral o rozruch. Sprinterka Tameka Williamsová se přiznala k dopingu a odletěla z her domů.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze