4. srpna 2012 • 17:43

Sprinter Collins se sešel s ženou, vyhodili ho z reprezentace

Autor:
Na MS v Tegu se Collins ještě radoval z bronzové medaile
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý mistr světa Kim Collins na olympijských hrách v Londýně nenastoupí do rozběhu na 100 m. Šestatřicetiletý atlet se podle agentury Reuters nepohodl s funkcionáři a prohlásil, že za karibské ostrovy Svatý Kryštof a Nevis už nikdy nepoběží."Drazí fanoušci, nebudu vám lhát," napsal dnes Collins na sociální síti Twitter. "Dneska nepoběžím. Kdo mě viděl závodit v Mexiku, tak mě viděl v reprezentačních barvách naposledy," dodal světový šampion z roku 2003, který byl při zahájení her v Londýně vlajkonošem Svatého Kryštofa a Nevis.

Collins se s vedením svazu údajně nepohodl kvůli tomu, že se navzdory zákazu setkal během her s ženou. Podle některých zpráv byl za to atlet vyřazen z týmu a poslán domů. "Dokonce i vězni mají povolené návštěvy od manželek," reagoval Collins.

Olympijský výbor Svatého Kryštofa a Nevisu nechtěl záležitost příliš komentovat. "Poslední tři dny jsme s Kimem Collinsem vůbec nebyli v kontaktu. Ani nevíme, kde teď je," uvedl generální sekretář Alphonso Bridgewater.

Collins, který v sezoně zaběhl na stovce maximum 10,05 a velmi pravděpodobně by do nedělního finále nepostoupil, je druhým atletem karibských ostrovů, jenž se v Londýně postaral o rozruch. Sprinterka Tameka Williamsová se přiznala k dopingu a odletěla z her domů.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze