Baumrtová těsně mimo semifinále MS na 200 metrů znak

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Plavkyně Simona Baumrtová skončila na mistrovství světa v Budapešti v závodě na 200 metrů znak už v rozplavbách. Česká reprezentantka skončila na 17. příčce, těsně za postupující šestnáctkou. Místo v semifinále jí uniklo o 13 setin.

Baumrtová , která se sedmým místem na poloviční trati postarala o zatím jedinou českou finálovou účast na šampionátu, zaplavala čas 2:11,80 a od vítězné Američanky Kathleen Bakerové ji dělilo pět sekund. O pouhých 13 setin byla rychlejší Claudia Lauová z Hongkongu na 16. pozici.

V rozplavbě na 50 metrů motýlek skončila daleko v poli poražených Lucie Svěcená, stejně jako na 100 m motýlek Jan Šefl a Martina Elhenická v rozplavbě na 800 metrů kraul.